RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Mirabilis

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Mirabilis Empty Mirabilis Mier 12 Oct 2011 - 18:53

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Mirabilis Mirabilis_mare

Tuberculii se planteaza in luna aprilie, intr-un compost fertilizat. Dupa uscare, lunile octombrie - noiembrie, aceste specii se usuca. Tuberculii trebuie pastrati pana in primavara urmataoare.

Semintele se introduc intr-un compost normal cu un strat de pamant de flori deasupra, la o temperatura de aproximativ 18 grade. Semintele pot fi semanate si direct in gradina.

Eu am avut in gradina diverse culori,tare erau frumoase! La anul voi pune si mai multe,eu folosesc metoda prin seminte

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum