RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Felicitari - tehnici de lucru

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Felicitari - tehnici de lucru Empty Felicitari - tehnici de lucru Sam 11 Feb 2012 - 9:48

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Exista multe variante prin care poti crea o felicitare, incepand de la cele mai simple colorate/pictate pe carton, cu forme din hartie/carton lipite, pana la felicitari decupate, 3D sau cusute.

Va invit sa postati aici tehnicile pe care le folositi sau le-ati descoperit in crearea felicitarilor.


  1. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
  2. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
  3. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Ultima editare efectuata de catre MNiko in Sam 18 Feb 2012 - 15:08, editata de 3 ori

https://mniko.blogspot.com/

2Felicitari - tehnici de lucru Empty Re: Felicitari - tehnici de lucru Lun 13 Feb 2012 - 13:35

micasera

micasera
Ucenic
Ucenic

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
nu este chiar o felicitare,dar...

3Felicitari - tehnici de lucru Empty Re: Felicitari - tehnici de lucru Mar 14 Feb 2012 - 15:43

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Am inteles, si dupa cum am vazut , iti trebuie rabdare si indemanare, succes!

4Felicitari - tehnici de lucru Empty Re: Felicitari - tehnici de lucru Mier 15 Feb 2012 - 13:55

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Intr-adevar, nu-i o felicitare dar e foarte interesant. Denumirea sa ar fi model de hartie(papercraft), asa ca m-am documentat putin in legatura cu ele si am deschis un topic separat aici:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Te rog daca vrei sa pui linkul acesta si acolo.

https://mniko.blogspot.com/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum