RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[concurs] Aprilie I : Legume de primavara

4 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Admin

Admin
Admin
Admin

Tema saptamanii 29 martie - 4 aprilie



Legume de primavara


Descriere: Construiti din plastilina sau pasta modelatoare legume de primavara.

precizari suplimentare

  • Legumele trebuie sa repecte cat mai bine culorile lor naturale( nu se accepta de exemplu un morcov din plastilina alba - puteti sa-l pictati in culorile potrivite)
  • Asezati legumele intr-un cosuleti, sau farfurioara si decorati dupa preferinte



Inscrierea in aceasta etapa se face prin postarea a maxim 3 fotografii proiectul dvs. Atentie! Inscrierea se face cu o singura lucrare. Daca lucrati mai multe, trebuie sa ne indicati care este cea inscrisa in concurs, in caz contrar se va considera automat inscrisa prima lucrare postata.

Inscrierile se pot face pana miercuri, 4 aprilie, ora 24.00.
Votarea se va face in perioada 5 - 11 aprilie.

http://www.universulfamiliei.com

Trandafir-rosu

Trandafir-rosu
Incepator
Incepator

O alta provocare frumoasa pentru creativitate,mi-ar place sa pot participa impreuna cu mami.Sper sa am rabdare sa fac legumele,iar cu ajutorul mamei mele sa le prezentam cat mai frumos si la timp.

MNiko

MNiko
Admin
Admin

[concurs] Aprilie I : Legume de primavara Img0276copy

https://mniko.blogspot.com/

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Mniko,parca ar fi reale legumele!Mi-am pus si ochelarii sa vad daca gresesc cumva!Felicitari!

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Multumim Anemona. Spre surprinderea mea, Cristina a inteles foarte repede ce vreau sa faca si usturoiul verde chiar la gandit singura, nu i-am facut eu model inainte. Eu ma asteptam la ceva dificultati in ai explica cum sa procedeze ca eu nu prea lucrez cu ea cu plastilina, dar cred ca a mai lucrat pe la gradinita daca s-a descurcat asa usor.

https://mniko.blogspot.com/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum