RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Concursurile si schimburile pe lunile de vara

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Din cauza ca eu sunt plecata pe perioada verii destul de des intr-un loc fara net, nu pot organiza schimburi in lunile iulie si august, asa ca in aceste doua luni schimburile vor fi suspendate.

Totusi, in urma discutiilor avute cu Corina( ea trebuia sa stabileasca tema pentru luna iulie), am ajuns la concluzia ca putem organiza un concurs care sa se intinda pe toata aceasta perioada. In acest fel consideram ca veti putea si participa la concurs, dar si merge linistiti in concediu. Concediile efective ar fi fost zic eu o alta piedica in desfasurarea corecta a unui schimb.

Regulamentul pentru concursul de vara il voi afisa in jurul datei de 5 iulie, cand voi reveni acasa.

Totodata, castigatoarea concursului "E VARA" din aceasta luna, va desemna tema concursului/schimbului pe luna septembrie, in loc de luna august.

https://mniko.blogspot.com/

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Da, caci nici eu nu stiu ce va fi aici in aceasta perioada de vara, sunt aglomerata cu treburi: acasa, servici, si poate plec in concediu desi inca nu stiu nimic.. este ok!

tiktakro

tiktakro
Moderator local
Moderator local

E o idee buna... si eu am initiat pe Tomnarella un sondaj pentru schimburile din urmatoarele 2 luni tocmai pe acest motiv : vacanta la toata lumea. Si din cite vad, cred ca vom lua intr-adevar 2 luni vacanta ... e mai bine asa, in septembrie intram cu fortze noi in schimburi ;)

http://tiktakro.blogspot.com/

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Acum vad mesajul tau Teodora. E mult mai bine cu pauza pe luna de vara. Fiecare mai pleaca in concediu si ar fi fost dificil si cu primirea pachetului daca nu erai acasa.

Am intrat aici sa va anunt afisarea regulamentului pentru concursul verii PERNUTA DECORATIVA

https://mniko.blogspot.com/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum