RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Proiecte tricotate

+6
Melly H.
Corina
dariana
MNiko
tiktakro
Adelina
10 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Lun 3 Mar 2014 - 12:43

mihaela


Ucenic
Ucenic

Mult spor

27Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Mar 4 Mar 2014 - 23:50

dragan mirela

dragan mirela
Ucenic
Ucenic

acesta este salul gail


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

am pus foto cu tiny,sper sa imi reuseasca, atat am facut din sal

28Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Mar 4 Mar 2014 - 23:56

dragan mirela

dragan mirela
Ucenic
Ucenic

cred ca nu am nimerit bine cu fotografia,scuze voi mai exersa

29Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Mier 5 Mar 2014 - 7:02

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Mirela in sfirsit l-ai deslusit? Bravo, spor in continuare.

30Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Mier 5 Mar 2014 - 8:11

dragan mirela

dragan mirela
Ucenic
Ucenic

multumesc d-na vali dar ma tot incurc in schema aia si seara cand sa mai lucrez ceva ochii sunt deja obositi

31Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Mier 5 Mar 2014 - 8:22

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Incet in cet il faci tu Mirela. Pana acum pare foarte frumos. Spor sa ai in continuare.

PS: nu se copiase tot codul pozei, l-am completat eu. Ca sa stii pe viitor daca l-ai copiat tot, vezi daca incepe si se termina cu literele IMG intre paranteze patrate

https://mniko.blogspot.com/

32Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Mier 5 Mar 2014 - 8:32

dragan mirela

dragan mirela
Ucenic
Ucenic

ok miha,am incarcat cu tiny ,multumesc

33Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Mier 5 Mar 2014 - 19:21

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Da-i bataie, ca iese bine! Sa ai spor!

34Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Mier 5 Mar 2014 - 19:27

Corina

Corina
Admin
Admin

Iese frumos. Spor la lucru!

http://www.prima-zi.blogspot.com

35Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Mier 27 Aug 2014 - 10:23

dăscăliţa

dăscăliţa
Incepator
Incepator

Tricotatul...lucram mult când eram mai tânără! S-ar putea să mă reîntorc la el pt. nepoţel! Satisfacţia e mare atunci când porţi ceva lucrat de mâna ta!

36Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Dum 20 Dec 2015 - 20:01

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Am inceput o caciula pentru Mihai..


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

37Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Dum 20 Dec 2015 - 22:41

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Frumos! Mi.e for de torsade!

38Proiecte tricotate - Pagina 2 Empty Re: Proiecte tricotate Dum 17 Iul 2016 - 14:34

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Ia sa sterg praful si eu pe aici,,
Va spuneam de o bluzita inceputa, va arat unde sunt, sa vedem cand o si termin, e fir subtie, dar matasos, placut la atingere

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum