RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[Schimb decembrie] - Luna cadourilor

+4
luminita.predoi
carmendana
Corina
MNiko
8 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 5]

26[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Joi 21 Noi 2013 - 14:04

MNiko


Admin
Admin

Adelina ma bucur ca te-ai alaturat acestui schimb.

Am trimis acum mesajele cu partenerele voastre si sper sa va placa partenerele. Va doresc spor si inspiratie la pregatirea coletului.

https://mniko.blogspot.com/

27[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Joi 21 Noi 2013 - 20:19

nuti09

nuti09
Activ
Activ

Am vazut, mesajul, eu sunt incantata de partenera...desi oricare fata de aici e super-draguta!

28[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Joi 21 Noi 2013 - 20:22

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Abia astept sa ma apuc!

29[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Joi 21 Noi 2013 - 21:29

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

De luni cred ca incep si eu..astept baiatul cu niste imagini xeroxate



Ultima editare efectuata de catre Adelina in Dum 8 Dec 2013 - 20:22, editata de 1 ori

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Inseamna ca tu Adelina faci ceva cusut. Parca diagrame de-astea stiam ca iti tipareste baiatul. Abia astept sa vad ce pregatiti fiecare. Nu uitati sa respectati cerintele regulamentului. Daca nu are forma specifica de Craciun, macar sa fie in gama de culori.

https://mniko.blogspot.com/

nuti09

nuti09
Activ
Activ

Draga Niko, nici eu nu m-am hotarat exact ce voi lucra, dar n-o sa uit de regulament si de preferintele partenerei!

32[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Vin 22 Noi 2013 - 18:19

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Miha,sa zicem ca voi coase ceva, dar daca are imagini de craciun /iarna, merge?

33[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Vin 22 Noi 2013 - 18:29

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Da, merge. Si eu ma gandesc tot la ceva cusut.

https://mniko.blogspot.com/

34[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Sam 30 Noi 2013 - 10:56

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Va arat si pachetelul pentru luna decembrie, e modest...

[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 1452286_444155049040566_1359379268_n

35[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Sam 30 Noi 2013 - 10:56

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 1471796_444155155707222_1531977749_n

36[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Sam 30 Noi 2013 - 10:57

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 1460024_444154365707301_112304807_n

Asa arata biscornul pe ambele parti

37[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Sam 30 Noi 2013 - 12:00

nuti09

nuti09
Activ
Activ

Nu e modest! E finut acel biscornu! Si foarte potrivit modelul! Luni, probabil, va arat si eu ce am pregatit....mai am foarte putin de lucru, dar...azi e exclus....deci, luni dimineata sper sa termin si spre seara sper sa pun poza!

38[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Sam 30 Noi 2013 - 13:04

Corina

Corina
Admin
Admin

Ce frumos a iesit, Adelina!
Al meu o sa fie modest ca nu cumpar nimic. Le fac in casa pe toate....

http://www.prima-zi.blogspot.com

39[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Sam 30 Noi 2013 - 16:19

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Am terminat si eu pachetul pentru partenera mea de schimb. Scuze pentru calitatea pozei.[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 1456127_553420441412645_1748607699_n

40[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Sam 30 Noi 2013 - 17:02

nuti09

nuti09
Activ
Activ

Luminita, colierul e tare finut! Iar ornamentul e foarte reusit!

41[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Sam 30 Noi 2013 - 17:26

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Mersii Nuti,este o bratara!

42[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Sam 30 Noi 2013 - 18:05

Corina

Corina
Admin
Admin

Foarte frumoase Luminita. Sunt sigura ca partenera ta se va bucura pentru asa minuni....

http://www.prima-zi.blogspot.com

43[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 Empty Re: [Schimb decembrie] - Luna cadourilor Sam 30 Noi 2013 - 18:08

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Multumesc Corina, sper din tot sufletu sa-i placa. Am pus mult suflet in tot ce am facut si sper sa nu fie prea modest

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Ce frumoasa e bratara!Si bradutul e asa scumpic...
Corina, eu zic ca importanta e dorinta de a darui o mica parte din sufletul nostru, de a in senina ziua cuiva!

Corina

Corina
Admin
Admin

Luminita, nu se poate sa fiu eu? sunt inebunita dupa Rafaelo. Sunt singurele bomboane pe care le mananc. Bratara e superba si se vede ca e facuta cu suflet. La fel si bradutul numai bun de pus in brad sau intr-o alta decoratiune. Nu e modest deloc....

http://www.prima-zi.blogspot.com

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Nu Corina , din pacate nu esti tu partenera mea de schimb.Multumesc pentru aprecieri.

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Oricine va fi partenera ta,va aprecia tot ce ai pregatit!Imi place ce ai pregatit!

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Multumesc, Adelina!!Sper sa foloseasca cu placere tot ce i-am pregatit.

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Adelina, Luminita sunteti niste harnicute. Felicitari pentru pachetele pregatite de voi. Sigur partenerele voastre vor fi incantate.

https://mniko.blogspot.com/

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Gata.....am expediat si eu pachetul azi.....
[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 IMG_1450_zpsa7a91b9d

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

[Schimb decembrie] - Luna cadourilor - Pagina 2 IMG_1446_zps2a38135f

Cu rosu am facut o brosa care se poate purta independent.

Acesta e HM. Imi cer mii de scuze dar am uitat se pun si felicitarea.....asa ca in 2-3 zile va sosi la...

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum