RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vot provocare Sal tricotat

+5
dariana
Camelia
valih
luminita.predoi
MNiko
9 participanți

Sal tricotat

Vot provocare Sal tricotat Vote_lcap114%Vot provocare Sal tricotat Vote_rcap1 14% [ 1 ]
Vot provocare Sal tricotat Vote_lcap143%Vot provocare Sal tricotat Vote_rcap1 43% [ 3 ]
Vot provocare Sal tricotat Vote_lcap143%Vot provocare Sal tricotat Vote_rcap1 43% [ 3 ]
Total voturi : 7

Sondaj inchis

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Vot provocare Sal tricotat Empty Vot provocare Sal tricotat Lun 10 Feb 2014 - 11:00

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Se poate vota o singura lucrare in sondaj.

Votarea are loc de azi pana 16 februarie inclusiv. In caz de egalittate pe locul I se deschide un nou sondaj timp de 24 ore pentru departajare.
Declararea castigatoarei 17 ( 18 februarie)

Participanii ( in ordinea afisarii lucrarilor finalizate):

1. Corina

Vot provocare Sal tricotat Jbu0

2. Adelina

Vot provocare Sal tricotat 1601083_467722566683814_1507738039_n

3. MNiko

Vot provocare Sal tricotat IMG_20140129_132816copy_zps8d2f5611

https://mniko.blogspot.com/

2Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Lun 10 Feb 2014 - 11:25

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

2. ADELINA

3Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Lun 10 Feb 2014 - 12:10

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Luminita se voteaza in sondaj si nu e nevoie sa-ti scrii in mesaj optiunea votata. Daca nu votezi in sondaj, nu se ia in calcul votul.

https://mniko.blogspot.com/

4Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Lun 10 Feb 2014 - 12:45

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Ce pricinoase frumoase! Ma bucur ca a-ti reusit. am votat.

5Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Lun 10 Feb 2014 - 13:49

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Am votat. Imi cer scuze acum am vazut partea de sus. Nu mi-a aparut pana acum . S-a rezolvat.

6Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Lun 10 Feb 2014 - 14:13

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Nu-i nimic lUminita. SA stii si pe viitor, ca facem sondaje pt vot, IAr daca nu fac sondaj atunci precizez in regulamnet ca se voteaza prin denumirea concurentei.

https://mniko.blogspot.com/

7Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Lun 10 Feb 2014 - 14:19

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Am inteles Mihaela . Scuze inca odata.

8Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Lun 10 Feb 2014 - 14:20

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Nu-i nicio problema Luminita.

https://mniko.blogspot.com/

9Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Lun 10 Feb 2014 - 14:24

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Am votat si eu.Bafta in continuare concurentelor.

10Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Lun 10 Feb 2014 - 16:47

dariana

dariana
Activ
Activ

Votat , felicitari !

11Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Lun 10 Feb 2014 - 17:26

sandamurariu

sandamurariu
Ucenic
Ucenic

am votat si eu,desi a fost cam greu sa aleg :)felicitari tuturor!

12Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Mier 19 Feb 2014 - 20:31

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Se pare ca avem egaliate de voturi intre MNiko si Adelina. Cum n-o sa-mi eu acord mie premiul, o declar castigatoare pe Adelina.

Felicitari. In cel mai scurt timp va pleca premiul spre tine.

https://mniko.blogspot.com/

13Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Mier 19 Feb 2014 - 20:55

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Multumesc frumos, Mihaela, mi-au placut ambele saluri, si al tau si al Corinei..
Felicitari si voua!
Multumesc tuturor si pentru voturi, si sustinere

14Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Mier 19 Feb 2014 - 21:13

Corina

Corina
Admin
Admin

Adelina, astept pozele cu biscuitii facuti cu forma de la premiu! Sa ii mananci cu mare placere asa cum sa porti salul cu drag!

http://www.prima-zi.blogspot.com

15Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Mier 19 Feb 2014 - 22:04

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Adelina sa porti sanatoasa salul.

16Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Mier 19 Feb 2014 - 22:09

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Fetelor,va multumesc, si sa stiti ca, atunci cand erau gerurile mai mari m-a protejat de  frig, l-am pus roata la gat, mai ce cald tine!

17Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Joi 20 Feb 2014 - 12:47

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Felicitari Adelina!

18Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Joi 20 Feb 2014 - 17:11

dariana

dariana
Activ
Activ

Felicitari , felicitari !

19Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Joi 20 Feb 2014 - 19:33

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Va multumesc frumos tuturora, si sa fim sanatoase cu toate!

20Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Vin 28 Feb 2014 - 21:06

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Mihaela, a sosit si premiul, asa ca va pun o pozica, facuta seara, caci aparatul pleaca de acasa, iar raman in pana , asta este

Vot provocare Sal tricotat 1939916_488359007953503_1231082005_n

21Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Vin 28 Feb 2014 - 23:16

coca

coca
Activ
Activ

Adelina, ai castigat provocarea!!!! Felicitarile mele! Ma bucur nespus!

22Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Sam 1 Mar 2014 - 14:10

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Ma bucur ca a ajuns. Sa le folosesti cu drag. Asteptam poze cu prajituri/biscuiti facute cu acesta forma.

https://mniko.blogspot.com/

23Vot provocare Sal tricotat Empty Re: Vot provocare Sal tricotat Sam 1 Mar 2014 - 20:59

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Voi face, insa prea curand nu stiu daca fac, sa vedem cand ma apuca dorul de patiserie!
Multumesc, fetelor!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum