RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Papuci de casa crosetati

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Papuci de casa crosetati Empty Re: Papuci de casa crosetati Joi 13 Feb 2014 - 11:55

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

papuci in lucru....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

2Papuci de casa crosetati Empty Re: Papuci de casa crosetati Joi 13 Feb 2014 - 13:33

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Imi plac martisoarele cum le-ai facut si ingenioasa ideea cu sosetele.

Papucii, sunt la croseta nu? O sa-i mut intr-un topic separat la croseta ca sa respectam regulamentul galeriilor( doar lucruri finalizate)

https://mniko.blogspot.com/

3Papuci de casa crosetati Empty Re: Papuci de casa crosetati Joi 13 Feb 2014 - 17:10

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Mersi Mihaela si scuze de ....eroarea de greseala!

4Papuci de casa crosetati Empty Papuci de casa crosetati Vin 14 Feb 2014 - 18:30

mihaela

avatar
Ucenic
Ucenic

Papuci sint superbi

5Papuci de casa crosetati Empty Re: Papuci de casa crosetati Vin 14 Feb 2014 - 21:14

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Valih, nu-i nimic. Se mai intampla si uite asa iau nastere topicuri noi si interesante. I-am mutat acum ca uitasem de ei.

Sper sa ne tii la curent cu evolutia lor. Din cate inteleg ai luat branturi de pasla, le-ai dat gauri si ai prosetat pe marginea lor. Intentionezi sa mai pui si altceva pe talpa? Nu e prea subtire doar pasla aceea?

https://mniko.blogspot.com/

6Papuci de casa crosetati Empty Re: Papuci de casa crosetati Sam 15 Feb 2014 - 13:53

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Deocamdata mi-am facut mina sa vad ce va iesi. O sa merg si la un atelier de incaltaminte sa vad daca se pot pune tapli. Mai am un model crosetat il incep dupa ce revin acasa.

7Papuci de casa crosetati Empty Re: Papuci de casa crosetati Dum 16 Feb 2014 - 15:42

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Dar daca ii pui tu niste talpi din material si vatelina? Oare n-ar merge?

https://mniko.blogspot.com/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum