RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Camelia - galerie

+11
driada_2004
dariana
Gianina
sandamurariu
luminita.predoi
Corina
MNiko
valih
Adelina
paun cristina
Camelia
15 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 6]

76Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Sam 30 Aug 2014 - 14:35

luminita.predoi


Activ
Activ







Foarte frumoasa culoarea .si modelul . Felicitari Camelia!!







77Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Sam 30 Aug 2014 - 15:15

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Multumesc frumos,Luminita.

78Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Sam 30 Aug 2014 - 22:09

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Foarte frumoase.

https://mniko.blogspot.com/

79Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Dum 31 Aug 2014 - 10:55

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Multumesc frumos MNiko.

80Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Dum 31 Aug 2014 - 22:45

Corina

Corina
Admin
Admin

Super ideea cu gulerasul. Merge bine si la un tricou. Eu l-as fi facut simetric dar cred ca are mai mult sharm asa.
Ma termina chestiile tale crosetate colorate. Si gasesti numai culori calde care se lipesc de suflet...

http://www.prima-zi.blogspot.com

81Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Lun 1 Sept 2014 - 15:15

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Corina,multumesc frumos,deocamdata il las mileu,asa cred ca am terminat o garnitura pt.camera mea,sa vad ce idei mai imi vin.

82Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Lun 29 Sept 2014 - 10:08

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Ultina lucrare.Este inca pe panza.
Camelia - galerie - Pagina 4 1z3rpll

83Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Lun 29 Sept 2014 - 13:40

dragan mirela

dragan mirela
Ucenic
Ucenic

super camelia cosuletul!

84Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Lun 29 Sept 2014 - 15:11

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Mirela,multumesc frumos.

85Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Lun 29 Sept 2014 - 20:40

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Wow!Atat pot spune!
Este senzational!Imi place enorm!Vin sa ti-l fur...

86Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Lun 29 Sept 2014 - 21:26

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Adelina,multumesc frumos.

87Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Mar 30 Sept 2014 - 19:58

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Superb cosuletul tau Camelia. Bravo, felicitarile mele!!

88Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Mar 30 Sept 2014 - 20:35

Corina

Corina
Admin
Admin

Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

http://www.prima-zi.blogspot.com

89Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Mar 30 Sept 2014 - 20:59

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Luminita,Corina,va multumesc frumos.

90Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Mar 30 Sept 2014 - 23:33

driada_2004

avatar
Ucenic
Ucenic

Foarte frumos si migalos.In cat timp reusesti sa faci asa un cosulet?Felicitari!!

91Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Mier 1 Oct 2014 - 9:04

paun cristina

paun cristina
Ucenic
Ucenic

Wow,deosebit cosuletul tau,imi place mult.

92Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Mier 1 Oct 2014 - 14:58

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Driada,Cristina,va multumesc frumos.
Drada,nu stiu in cat timp am reusit sa-l fac,putin cam migalos ca floricelele sunt mici si nu mai vad prea bine,apoi timp liber nu am prea mult,lucrez printre picaturi.

93Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Joi 2 Oct 2014 - 11:20

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Minunat cosulet. Culori multe frumos asortate....superb

https://mniko.blogspot.com/

94Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Joi 2 Oct 2014 - 15:19

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Miha,multumesc frumos.

95Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Vin 3 Oct 2014 - 7:57

coca

coca
Activ
Activ

Cand vad lucrarile tale minunate asa ce ma apuca un dor sa crosetez din nou mileuri!!!! :)
Da-i inainte ca dai bine :)

96Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Vin 3 Oct 2014 - 15:24

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Coca,multumesc frumos.

97Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Vin 3 Oct 2014 - 20:54

MNiko

MNiko
Admin
Admin

coca a scris:Cand vad lucrarile tale minunate asa ce ma apuca un dor sa crosetez din nou mileuri!!!! :)
Da-i inainte ca dai bine :)
Crezi ca numai pe tine? Special al lasat sacosa cu modele de laseta neatinsa, asa cum am adus-o de la Brasov.

https://mniko.blogspot.com/

98Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Mar 7 Oct 2014 - 15:28

Irene's Bijoux

Irene's Bijoux
Ucenic
Ucenic

Lucrezi foarte frumos!!! Felicitari!!!

http://irenesbijoux.blogspot.de/

99Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Sam 28 Feb 2015 - 17:48

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Camelia - galerie - Pagina 4 59ydqc

100Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Sam 28 Feb 2015 - 17:49

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Camelia - galerie - Pagina 4 2ahbga9

101Camelia - galerie - Pagina 4 Empty Re: Camelia - galerie Sam 28 Feb 2015 - 17:54

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Camelia - galerie - Pagina 4 20tjrrb

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 6]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum