RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Pelargonium (muscata)

3 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

51Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Mier 9 Sept 2009 - 18:20

Vizitato


Vizitator

chiar k este o minunatie

52Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Mier 9 Sept 2009 - 18:26

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Dana esti superba si tu numai muscatele..

53Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Mier 9 Sept 2009 - 20:25

Admin

Admin
Admin
Admin

Superb muntele acela. Numai prin Busteni am mai vazut asa "copaci" din flori.

http://www.universulfamiliei.com

54Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Joi 24 Sept 2009 - 15:17

Vizitato

Anonymous
Vizitator

muscatele mele frumoase


Pelargonium (muscata) - Pagina 3 P1340399

55Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Joi 24 Sept 2009 - 20:39

Vizitato

Anonymous
Vizitator

delicioase!si foarte frumoase!

56Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Joi 24 Sept 2009 - 22:41

Vizitato

Anonymous
Vizitator

merci mult Carmen

57Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Joi 24 Sept 2009 - 22:51

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

Super frumoase!!!

58Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Joi 24 Sept 2009 - 22:52

Vizitato

Anonymous
Vizitator

mercik georgiana

59Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Mier 5 Ian 2011 - 7:53

Admin

Admin
Admin
Admin

Daca tot am facut poze craciunelului sa va arat si muscatele mele. Nu sunt inflorite acum, dar imi sunt dragi ca si-au imbogatit frunzele, pt ca in vara erau numai niste bete de ele:

Pelargonium (muscata) - Pagina 3 IMG_7451

http://www.universulfamiliei.com

60Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Mier 5 Ian 2011 - 9:52

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Mihaela,daca ale tale si-au revenit acum ,la mine este invers,asta vara erau inflorite,mai mare dragul,acum tare mi-e teama ca vor muri saracutele,off le-am mutat locul,si vad ca parca si-au mai revenit nitelus,,
Felicitari pentru florile frumoase!

61Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Mier 5 Ian 2011 - 11:04

Admin

Admin
Admin
Admin

Carmen, eu le tin in balcon, unde este mai frig. Am si acolo termopan si un calorifer mic, dar tin mult timp un geam deschis ca usuc rufe acolo. Si din cauza asta este rece mai mereu. Bunica mea le tine intr-o camera in care nu face focul niciodata si le are mereu frumoase.

http://www.universulfamiliei.com

62Pelargonium (muscata) - Pagina 3 Empty Re: Pelargonium (muscata) Dum 9 Oct 2011 - 18:11

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Muscatele mele au inflorit de mai mare dragul...albe,roz rosii,acum astept sa imi iau si una asa mai orange.
Vreau sa imi maresc familiuta de muscate asa ca le voi butasi,sa am mai multe plantute

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum