RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cadou pentru tine

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Incepand din aceasta luna forumul Re-Creativ oferi un cadou lunar celor pasionate de lucru de mana si orice inseaman produse handmade.

Cadoul din aceasta luna este reprezentat de o bratara din noduri, o bratara a prietenei

Cadou pentru tine IMG_20131031_084412copy_zps5253dad0

Ce trebuie sa faceti pentru a obtine acest cadou:
1. sa vorbesti despre noi in aceasta luna pe blogul personal, forum(daca ai acordul administratorului forumului) sau contul de facebook cu link catre acest topic;
2. sa te inscrii in competitie, in acest topic punand un link catre postarea in care ai vorbit despre noi( sau link-ul catre pagina ta de facebook);
3. sa ai adresa de corespundenta in Romania (pot partcipa si persoane din afara tarii atat timp cat au o adresa din Romania la care poate fi trimis premiul).

Inscrierile au loc incepand de azi pana in data de 25 noiembrie inclusiv.
Castigatorul va fi desemnat prin tragere la sorti, folosind generatorul aleator de numere de pe http://www.random.org/

Va doresc tuturor mult succes.


Participantii inscrisi pana azi, 17 noiembrie

1. Valih
2.Adelina
3.Iustina
4.Corina
5.Luminita



Ultima editare efectuata de catre MNiko in Dum 17 Noi 2013 - 9:34, editata de 3 ori

https://mniko.blogspot.com/
Distribuie acest articol pe: reddit

coca

Mesaj Sam 2 Noi 2013 - 11:34 Scris de coca

Frumoasa initiativa, te felicit!

MNiko

Mesaj Sam 2 Noi 2013 - 12:00 Scris de MNiko

Multumesc. Te astept sa participi.

valih

Mesaj Sam 2 Noi 2013 - 20:53 Scris de valih

Mihaela se vede ca am noroc ...la tine...asa ca poti sa contezi!

MNiko

Mesaj Sam 2 Noi 2013 - 21:11 Scris de MNiko

Atunci Vali, astept sa te inscrii. Faci postarea despre acest cadou pe blogul tau sau contul de facebook, pui link-ul aici si esti inscrisa in competitie. Restul conditiilor deja le indeplinesti.

valih

Mesaj Sam 2 Noi 2013 - 21:17 Scris de valih

Am pus pe FB si e ok?

MNiko

Mesaj Sam 2 Noi 2013 - 21:20 Scris de MNiko

Vali m-am uitat in cronologia ta si e bine, dar nu stiu cum sa pun link de la postarea aia. Pune un link catre pagina ta de facebook aici.

Tu ai si blog? Ca e mai simplu cu blogul ca sa pui link.

valih

Mesaj Sam 2 Noi 2013 - 21:27 Scris de valih

Nu am blog.....din pacate abia tin pasul cu Fb si toate forumurile..... de buletinul....
https://www.facebook.com/vali.horhoianu

MNiko

Mesaj Sam 2 Noi 2013 - 21:28 Scris de MNiko

E perfect si asa Vali, asa ca incepem lista cu tine

1. Valih

MNiko

Mesaj Mar 12 Noi 2013 - 20:45 Scris de MNiko

Nu mai doreste nimeni sa participe la extragere?

Adelina

Mesaj Mar 12 Noi 2013 - 21:39 Scris de Adelina

2.Adelina
eu as trece-o si pe Corina

MNiko

Mesaj Mar 12 Noi 2013 - 22:10 Scris de MNiko

Adelina, trece aici pagina ta de facebook unde ai vorbit despre concurs.

Si eu as trece-o si pe Corina, ca am vazut ca a distribuit pe facebook, dar e alegerea ei daca vrea sau nu sa paricipe.

Adelina

Mesaj Mar 12 Noi 2013 - 22:15 Scris de Adelina

MNiko

Mesaj Mar 12 Noi 2013 - 23:11 Scris de MNiko

Perfect.

1. Valih
2. Adelina

iustina

Mesaj Sam 16 Noi 2013 - 19:49 Scris de iustina

MNiko

Mesaj Sam 16 Noi 2013 - 20:34 Scris de MNiko

Ma bucur Iustina. Am intrat pe pagina ta si am vazut link-ul disribuit, asa ca te trec pe lista.


1. Valih
2.Adelina
3.Iustina

luminita.predoi

Mesaj Sam 16 Noi 2013 - 23:09 Scris de luminita.predoi

As participa si eu

MNiko

Mesaj Sam 16 Noi 2013 - 23:21 Scris de MNiko

Bine-nteles ca poti participa. Trebuie doar sa-mi dai un link de blog sau de facebook unde ai spus/vorbit despre acest concurs si apoi esti inscrisa si tu.

luminita.predoi

Mesaj Sam 16 Noi 2013 - 23:23 Scris de luminita.predoi

Am postat pe pagina mea de fb

MNiko

Mesaj Sam 16 Noi 2013 - 23:38 Scris de MNiko

Luminita trebuie sa-mi scrii aici in topic care este pagina ta de facebook, cum au facut si celelalte fete.

Corina

Mesaj Dum 17 Noi 2013 - 8:02 Scris de Corina

Mihaela, daca e ok cu distribuitul pe facebook, trece-ma si pe mine dar nu stiu cum sa pun link-ul...
Pagina e facuta de Matei si eu stiu doar sa apas pe butoane.... inca nu m-am familiarizat cu el....

luminita.predoi

Mesaj Dum 17 Noi 2013 - 8:46 Scris de luminita.predoi

Corina

Mesaj Dum 17 Noi 2013 - 9:01 Scris de Corina

MNiko

Mesaj Dum 17 Noi 2013 - 9:12 Scris de MNiko

Corina, am intrat si pe blog dar o sa te rog sa faci o mica modificare: bratara nu e in culorile drapelului, e doar o bratara a prieteneiei. Asta e link-ul care trebuie pus pt a se vedea exact care e cadoul oferit de forum:

http://www.mamicreativ.com/t2049-cadou-pentru-tine

Iar pentru pagina de facebook, nici eu nu stiu sa iau link-ul direc de la postare, asa ca rugamintea mea este sa puneti aici adresa de internet a paginii voastre de facebook. Adica intrati pe pagina voastra de facebook si copiati adresa de internet a acesteia, adresa care e trecuta sus in bara browserul. De exemplu adresa paginii de facebook a forumului arata asa:

https://www.facebook.com/mniko.recreativ

luminita.predoi

Mesaj Dum 17 Noi 2013 - 9:15 Scris de luminita.predoi

Eu am postat deja este corect?

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum