RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ajutor croset

+2
coca
MNiko
6 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Ajutor croset - Pagina 2 Empty Re: Ajutor croset Dum 7 Feb 2016 - 9:23

valih


Cu vechime
Cu vechime

Eu as zice asa. Circumferinta capului LA 1 an ara aprox 46 cm. Incepe cam de 40 cm sa nu fie larga LA got si pina LA talie lasi DESFACUT si pui nasturi. Vezi LA mine in galerie cea roz. Eu am mascat nasturii din fata cu o dantela.....iti dau pe fb....roochita.

27Ajutor croset - Pagina 2 Empty Re: Ajutor croset Lun 8 Feb 2016 - 22:00

Corina

Corina
Admin
Admin

Multumesc mult, Vali!

http://www.prima-zi.blogspot.com

28Ajutor croset - Pagina 2 Empty Re: Ajutor croset Lun 8 Feb 2016 - 23:03

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Ti-am pus si la tine pe fb rochita

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum