RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[Provocare] Cescuta

+5
valih
Gianina
luminita.predoi
Corina
MNiko
9 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos  Mesaj [Pagina 5 din 5]

101[Provocare] Cescuta  - Pagina 5 Empty Re: [Provocare] Cescuta Joi 15 Mai 2014 - 21:30

nuti09


Activ
Activ

Gianina, nu o mai descoase, e frumoasa oricum...adapteaza modelul! ce daca nu va fi 100% ca in diagrama???

102[Provocare] Cescuta  - Pagina 5 Empty Re: [Provocare] Cescuta Joi 15 Mai 2014 - 21:36

nuti09

nuti09
Activ
Activ

Luminita, cu siguranta meriti premiul! Ma bucur ca ai reusit sa o cosi repede!
Corina, chiar imi place cescuta asta, sper sa o cos!

103[Provocare] Cescuta  - Pagina 5 Empty Re: [Provocare] Cescuta Vin 16 Mai 2014 - 1:32

Gianina

avatar
Ucenic
Ucenic

Pai Nuti,nu stiu daca am voie sa o modific...ar fi o idee buna,eu nu m-am gandit,mersi!

104[Provocare] Cescuta  - Pagina 5 Empty Re: [Provocare] Cescuta Vin 16 Mai 2014 - 6:21

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Gianina, modific-o daca poti. Ar fi pacat de cat ai cusut ca s-o iei de la capat.

https://mniko.blogspot.com/

105[Provocare] Cescuta  - Pagina 5 Empty Re: [Provocare] Cescuta Vin 16 Mai 2014 - 8:03

Gianina

avatar
Ucenic
Ucenic

Multumesc,Miha!Mi-ai luminat ziua.

106[Provocare] Cescuta  - Pagina 5 Empty Re: [Provocare] Cescuta Vin 16 Mai 2014 - 8:20

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Cu placere. Acum trebuie sa fac ceva s-o luminez is pe a mea. Poate cu o cafea adevarata.

https://mniko.blogspot.com/

107[Provocare] Cescuta  - Pagina 5 Empty Re: [Provocare] Cescuta Sam 17 Mai 2014 - 15:06

nuti09

nuti09
Activ
Activ

Sunt sigura ca gasesti o idee originala si o salvezi, Gianina! Spor si sa ne arati rezultatul!

108[Provocare] Cescuta  - Pagina 5 Empty Re: [Provocare] Cescuta Mar 20 Mai 2014 - 20:36

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Mihaela , am primit avizul de la posta dar azi nu am ajuns la posta astazi.

109[Provocare] Cescuta  - Pagina 5 Empty Re: [Provocare] Cescuta Mier 21 Mai 2014 - 19:46

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Am ridicat pachetul de la posta. Multumesc pentru premiu.
[Provocare] Cescuta  - Pagina 5 10173715_636982139723141_7715211180774390570_n

110[Provocare] Cescuta  - Pagina 5 Empty Re: [Provocare] Cescuta Mier 21 Mai 2014 - 21:23

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Cu placare Luminita. Sa-l folosesti cu drag.

https://mniko.blogspot.com/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 5 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum