RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[Vot] Oua, cozonac si....inca ceva

+4
Camelia
Corina
valih
MNiko
8 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vot - oua, cozonat si inca ceva

[Vot] Oua, cozonac si....inca ceva - Pagina 2 Vote_lcap10%[Vot] Oua, cozonac si....inca ceva - Pagina 2 Vote_rcap1 0% [ 0 ]
[Vot] Oua, cozonac si....inca ceva - Pagina 2 Vote_lcap180%[Vot] Oua, cozonac si....inca ceva - Pagina 2 Vote_rcap1 80% [ 8 ]
[Vot] Oua, cozonac si....inca ceva - Pagina 2 Vote_lcap120%[Vot] Oua, cozonac si....inca ceva - Pagina 2 Vote_rcap1 20% [ 2 ]
Total voturi : 10

Sondaj inchis

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26[Vot] Oua, cozonac si....inca ceva - Pagina 2 Empty Re: [Vot] Oua, cozonac si....inca ceva Lun 16 Iun 2014 - 9:17

MNiko


Admin
Admin

Ma bucur Sanda. Am si eu o forma asa si n-am facut decat o data un tort diplomat in ea. Cred totusi ca de atunci n-am mai facut torturi deloc. Poate a venit vremea sa schimb ceva la capitolul asta.

https://mniko.blogspot.com/

27[Vot] Oua, cozonac si....inca ceva - Pagina 2 Empty Re: [Vot] Oua, cozonac si....inca ceva Lun 16 Iun 2014 - 17:13

sandamurariu

sandamurariu
Ucenic
Ucenic

nici eu nu prea fac torturi.Profit din plin de mama care la cate o zi de nastere ne face ea,cate un tort din ala de 30 de oua in blat :)

28[Vot] Oua, cozonac si....inca ceva - Pagina 2 Empty Re: [Vot] Oua, cozonac si....inca ceva Lun 16 Iun 2014 - 17:49

MNiko

MNiko
Admin
Admin

30 de oua? nu e mult? Si eu o pun pe mama sa ne fac tort daca e prin preajma, dar la mine se face deobicei numai diplomat. Imi place ca nu e cu coacere.

https://mniko.blogspot.com/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum