RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Minunatii de pe net

+5
dariana
Adelina
MNiko
Corina
Camelia
9 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 9 din 11]

201Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 10 Feb 2016 - 17:23

Camelia


Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

202Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 10 Feb 2016 - 17:24

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

203Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 11 Feb 2016 - 8:33

MNiko

MNiko
Admin
Admin

deci... unii oameni au prea mult timp liber si nu stiu ce sa faca cu el. Geamantanul acela crosetata...e frumos, dar nu-i vad rostul, ca in vacanta nu-mi inchipui ca pleaca cu el asa. La fel nu vad rostul seturilor crosetate pt baie. Adica le vad rostul, dar eu nu am pune ceva asa de delicat intr-un loc in care s-ar murdarii imediat. Sau poate ca cei care croseteaza mult si pt ei e usor sa faca un astfel de set, probabil ca nu gandesc la fel ca mine in privinta lucrurilor crosetate.
O husa pt scaun sau pt un cosulet as face si eu si as folosi. Imi plac amandoua.

https://mniko.blogspot.com/

204Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 11 Feb 2016 - 16:29

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

205Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 11 Feb 2016 - 16:32

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

206Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 11 Feb 2016 - 16:34

Corina

Corina
Admin
Admin

Faine semnele de carte. La ultima poza am salvat modelul, vroiam sa le fac pentru 8 martie, la scoala...

http://www.prima-zi.blogspot.com

207Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 11 Feb 2016 - 16:39

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

208Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Vin 12 Feb 2016 - 7:39

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Imi place setul de creioane crosetate. Am mai vazut idea cu croinul transformat in penat.
Si mutunachi aia de pus pe croin sunt bestiali. Domnisorica mea mica ar fi incantat de asa ceva.
Corina, te-ai gandit bine, sunt perfecte. Le faci pt profesoare banuiesc.

https://mniko.blogspot.com/

209Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 14 Feb 2016 - 19:36

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

210Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 14 Feb 2016 - 19:37

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

211Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 14 Feb 2016 - 19:38

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

212Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 14 Feb 2016 - 19:40

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

213Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 14 Feb 2016 - 19:41

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

214Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 14 Feb 2016 - 19:43

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

215Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 14 Feb 2016 - 19:45

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

216Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 14 Feb 2016 - 19:50

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

217Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 14 Feb 2016 - 19:51

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

218Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 14 Feb 2016 - 19:53

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

219Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 14 Feb 2016 - 19:54

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

220Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 28 Feb 2016 - 15:55

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

221Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 28 Feb 2016 - 15:57

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

222Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 28 Feb 2016 - 15:58

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

223Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 28 Feb 2016 - 16:00

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

224Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 28 Feb 2016 - 16:02

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

225Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 28 Feb 2016 - 16:04

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

226Minunatii de pe net - Pagina 9 Empty Re: Minunatii de pe net Dum 28 Feb 2016 - 16:06

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 9 din 11]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum