RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Minunatii de pe net

+5
dariana
Adelina
MNiko
Corina
Camelia
9 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

In jos  Mesaj [Pagina 11 din 11]

251Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 30 Mar 2016 - 0:02

Camelia


Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

252Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 30 Mar 2016 - 0:04

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

253Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 30 Mar 2016 - 0:07

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

254Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 30 Mar 2016 - 0:09

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

255Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 30 Mar 2016 - 0:13

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

256Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 30 Mar 2016 - 9:39

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Multumim!

257Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 7 Apr 2016 - 16:02

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

258Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 7 Apr 2016 - 16:04

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

259Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 7 Apr 2016 - 16:06

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

260Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 7 Apr 2016 - 16:07

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

261Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 7 Apr 2016 - 16:09

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

262Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 7 Apr 2016 - 16:11

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

263Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 7 Apr 2016 - 16:12

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

264Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 7 Apr 2016 - 20:33

Corina

Corina
Admin
Admin

Superbe!
Niste huse de masina mi-a salvat si mie sotul in calculator. A zis ca sunt de inspiratie pentru cand va fi ceva timp...
Imi plac naproanele mov dar si rozetele cuplate cate 2 cu un sir de flori de pus pe masa....
Interesante suporturile de hartie igienica dar nu stiu cat de practice pot fi...

http://www.prima-zi.blogspot.com

265Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Vin 8 Apr 2016 - 8:22

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Eu am facut de mult suporturi pt hirtie si le.am pus in baie....le foloseesc!

266Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Vin 8 Apr 2016 - 10:05

Corina

Corina
Admin
Admin

super fain! Sa imi termin baia intai.... :(

http://www.prima-zi.blogspot.com

267Minunatii de pe net - Pagina 11 Empty Re: Minunatii de pe net Vin 8 Apr 2016 - 14:28

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Vali,poze te rog,Eu am vazut si aici in bazar,dar dupa parerea mea sunt de decor,nu stiu cum se pot folosi.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 11 din 11]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum