RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Martisor 2016 - schimb

+7
micasera
Corina
monatibi
Maria.N
nuti09
Camelia
MNiko
11 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 5]

76Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Lun 29 Feb 2016 - 10:51

Corina


Admin
Admin

Nu am scris? Scuze, am avut impresia ca am scris...
Martisorul i l-am dat postaritei de joi. Banuiesc ca vineri l-a pus de la noi de la posta... Sper sa ajunga maine dar daca mai intarzie... imi cer scuze.
Dar ma incadrez in saptaman martisorului :)

http://www.prima-zi.blogspot.com

77Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Lun 29 Feb 2016 - 10:59

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Lista participanti:

1. Camelia - afisat - trimis
2. Nuti - afisat
3. MNiko - afisat - trimis
4. Maria N. - afisat - trimis
5. Monatibi.- afisat(i) - trimis
6. Corina - afisat - trimis-primt
7. Micasera - neafisat
8. Teo - afisat - trimis

https://mniko.blogspot.com/

78Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Lun 29 Feb 2016 - 16:45

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Vin si eu cu poza martisorului meu :

Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 IMG_20160229_130218_zpsthwqy1eg

Tin sa va spun ca martisorul e o brosa, in tehnica quilling. Margelutele acelea din centru nu-mi dau seama ce sunt, poate Monatibi ne explica ea. Felicitarea .... desi e din carton, e atat de delicata ca imi lasa impresia ca e facuta din catifea. Ciocolata .... s-a evaporat deja pe post de desert la pranz. Foarte delicioasa.

https://mniko.blogspot.com/

79Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Lun 29 Feb 2016 - 17:52

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Lista participanti:

1. Camelia - afisat - trimis
2. Nuti - afisat
3. MNiko - afisat - trimis -primit
4. Maria N. - afisat - trimis
5. Monatibi.- afisat(i) - trimis
6. Corina - afisat - trimis-primt
7. Micasera - neafisat
8. Teo - afisat - trimis

80Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Lun 29 Feb 2016 - 19:21

teo

teo
Ucenic
Ucenic

Buna seara am primit si Eu martisorul si este foart frumos si finut,multumesc Mihaela.
Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 123ntir

81Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Lun 29 Feb 2016 - 19:40

teo

teo
Ucenic
Ucenic

Si inca o fotografie cu felicitarea
Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 123ntir
Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 30kt7ys

82Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Lun 29 Feb 2016 - 20:49

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Superbe martisoare.

83Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Lun 29 Feb 2016 - 22:34

monatibi

monatibi
Ucenic
Ucenic

Ma bucur ca a ajuns martisorul meu,sa-l porti sanatoasa! Intradevar martisorul este realizat in tehnica quilling,dat cu lac pentru protectie si rezistenta iar in mijloc am folosit stamine.Felicitarea este realizata la big shot.

Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 2h67lhe

84Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Lun 29 Feb 2016 - 23:41

Corina

Corina
Admin
Admin

Frumoase martisoare ati primit/facut!

http://www.prima-zi.blogspot.com

85Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Mar 1 Mar 2016 - 8:56

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Monatibi, multumesc de lamurire. Nu stiam cum se numesc si acum ca mi le-ai arata cred ca le-am vazut prin magazinele de craft. Mertisorul de la tine sta acum frumos prins pe haina mea.

https://mniko.blogspot.com/

86Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Mar 1 Mar 2016 - 20:43

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Teo,mii de multumiri pentru martisor si felicitare,dragut si atent ca de obicei.Am vorbit azi cu vecina si mi a zis ce am primit.Superb martisor,multumesc inca odata si multa sanatate.Cum te mai simti?

87Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Mier 2 Mar 2016 - 19:52

teo

teo
Ucenic
Ucenic

Camelia,placerea a fost de partea mea si ma bucur ca ti-a placut,sa-ti poarte noroc.Cu sanatatea ,
nu prea bine,dar cu Dumnezeu inainte.

88Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 9:19

nuti09

nuti09
Activ
Activ

Buna dimineata, imi cer scuze ca nu am mai putut intra.
Am expediat si eu martisorul, sper sa il primeasca destinatare la timp.
Pun si poza cu ce am primit eu, imediat ce o descarc.

89Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 20:01

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Lista participanti:

1. Camelia - afisat - trimis
2. Nuti - afisat - trimis
3. MNiko - afisat - trimis -primit
4. Maria N. - afisat - trimis
5. Monatibi.- afisat(i) - trimis
6. Corina - afisat - trimis-primit
7. Micasera - neafisat
8. Teo - afisat - trimis - primit


Asa cum am mai spus va rog sa puneti pozele cu martisoarele primite, - era una din conditiile de participare la schimb. Nu ati dori ca cel care va trimis sa creada ca nu ati apreciat martisorul lucrat pt dvs.

https://mniko.blogspot.com/

90Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 20:20

Maria.N

Maria.N
Ucenic
Ucenic

Ce a tinut strict de mine am dus la indeplinire - am facut martisorul, l-am pozat, l-am afisat....cand voi primi martisor il voi posta aici..

91Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 20:29

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Stiu Maria, in cazul tau si inca unul in care martisorul nu a ajuns inca. Dar mai sunt si care au ajuns si nu au fost postate.

La Camelia, stiu ca mai e problema ca martisorul a fost trimis in tara si ea locuieste in strainatate. Nu stiu in ce masura poate ea sa ne puna o poza cu martisorul primit, dar aici e un caz deosebit. Cu martisoarele care nu au ajuns....sper sa fie doar o intarziere la posta si nu sa se piarda pe drum. Apropo de asta, fetele cum ati trimis martisoarele? In plic simplu sau recomandat/ respectiv sub forma de colet? Eu sunt patita cu asta si cand am trimis si cand mi-a fost trimis asa ca nu mai trimit nimic, decat sub forma de colet ca in perioada asta, martisoarele au tendinta sa nu mai ajunga la destinatar.

https://mniko.blogspot.com/

92Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 20:31

Maria.N

Maria.N
Ucenic
Ucenic

Eu am trimis sub forma de colet.

93Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 20:51

nuti09

nuti09
Activ
Activ

Eu am trimis simplu, doamna de la posta mi-a cantarit plicul si a spus ca e o.k, sa il expediez asa.Sper sa ajunga la destinatara, inca nu sunt patita.

94Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 20:53

Corina

Corina
Admin
Admin

Eu nu stiu sub ce forma a plecat pentru ca i l-am dat postaritei. O sa sun maine si va spun. Speram sa ajunga pana marti dar deja e joi...

http://www.prima-zi.blogspot.com

95Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 21:02

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Mai scriu odata pt.ca nu a aparut mesajul meu:eu momentan nu pot fotografia martisorul,Teo sper sa nu te superi,dar cand ajung acasa voi posta fotografia.Multumesc tuturor pentru intelegere.

96Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 21:35

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Camelia, banuiam ca persoana care iti ridica tie coletul nu poate sa iti faca si o poza a lui. Asa ca intelegm lipsa pozei in acest caz.

Nuti, Corina, sa inteleg ca martisoarele de la voi inca nu au ajuns? Corina de tine stiu cam in ce perioada l-ai trimis, dar la Nuti nu stiu. In mod normal cam in 5-7 zile ar trebui sa ajunga dintr-o parte in alta. Hai sa lasm noi o marja de 10 zile zicand ca a fost posta aglomerata in perioada asta si calculati voi, au trecut cele 10 zile de cand l-ati expediat? Daca da, inseamna ca ar trebui sa luam in calcul varianta ca s-au pierdut.
Eu am aflat ca Sanda(ii multumesc mult pentru gest) mi-a pus mie in acest an un martisor ca si plic simplu. Acum vreo 2-3 saptamani. Nici pana acum nu a ajuns. Am mai patit cu un plic din germania trimis pt mine, cu niste ace de tatting in el, de la Irene. Nu a ajuns nici la mine, nici nu s-au intors la ea. Iar ale mele pt sefele sotului acum cativa ani, tot cu martisoare nu au ajuns la destinatie nici pana in ziua de azi.

https://mniko.blogspot.com/

97Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 22:04

nuti09

nuti09
Activ
Activ

Eu am scris ca l-am primit dar nu am avut timp de descarcat si postat, imi cer scuze, poate ca nu am fost chiar in apele mele....am primit de la Camelia o felicitare deosebit de frumoasa!

Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 210k6ef

98Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 22:07

nuti09

nuti09
Activ
Activ

Si o bratara-martisor care imi place mult!
Am pozat bratara asa, ca sa se vada si interiorul felicitarii, caci merita vazut!
Iti multumesc,Camelia, pentru martisorul finut, precum si pentru rapiditate!

Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 2hfkk10

99Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Joi 3 Mar 2016 - 22:14

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Cand a postat Camelia, am retinut doar bratara. Acum ca ai pozat asa aproape felicitare, imi dau seama cat de minunata e.

Lista participanti:

1. Camelia - afisat - trimis - - primit
2. Nuti - afisat - trimis - primit
3. MNiko - afisat - trimis -primit
4. Maria N. - afisat - trimis
5. Monatibi.- afisat(i) - trimis
6. Corina - afisat - trimis-primit
7. Micasera - neafisat
8. Teo - afisat - trimis - primit




PS: Nu va suparti pe mine, ca trag de voi cu mesajele astea de atentionare ca trebuie pusa o poza sau facut un anumit lucru, dar vreau ca toata lumea sa fie multumita in urma unui schimb ca sa ia in considerare sa mai participe si la un altul.

https://mniko.blogspot.com/

100Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Vin 4 Mar 2016 - 9:05

Corina

Corina
Admin
Admin

Nu au trecut 10 zile. Joi l-am dat postaritei deci vineri a plecat de la posta!

http://www.prima-zi.blogspot.com

101Martisor 2016 - schimb - Pagina 4 Empty Re: Martisor 2016 - schimb Vin 4 Mar 2016 - 16:49

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Nuty,cu drag.Miha,multumesc pentru intelegere

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum