RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Impatiens (Sporul Casei)

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Empty Re: Impatiens (Sporul Casei) Dum 28 Iun 2009 - 10:17

Admin


Admin
Admin

In sfarsit am pus si eu cei doi pui in ghiveci:

Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Flori25iunie4

http://www.universulfamiliei.com

27Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Empty Re: Impatiens (Sporul Casei) Dum 28 Iun 2009 - 13:59

Vizitato

Anonymous
Vizitator

SA dea Dumnezeu sa se prinda si sa creasca mari si cu multe flori!

28Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Empty Re: Impatiens (Sporul Casei) Dum 28 Iun 2009 - 19:28

Admin

Admin
Admin
Admin

http://www.universulfamiliei.com

29Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Empty Re: Impatiens (Sporul Casei) Mier 5 Aug 2009 - 11:38

Vizitato

Anonymous
Vizitator

asa sa fie Mihaela, sa se prinda si sa faca muuuuuuuuulti flori....

Sporurile mele deocamdata vad k nu vor sa infloreasca, in shcimb sporul/Liza cea harnica - este superb !!!


Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 P1330627

Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 P1330726

30Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Empty Re: Impatiens (Sporul Casei) Mier 5 Aug 2009 - 11:40

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Foarte frumoase!

31Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Empty Re: Impatiens (Sporul Casei) Mier 5 Aug 2009 - 11:42

Vizitato

Anonymous
Vizitator

merci Gabitza

32Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Empty Re: Impatiens (Sporul Casei) Mier 5 Aug 2009 - 11:42

Admin

Admin
Admin
Admin

Sonia's mom a scris:asa sa fie Mihaela, sa se prinda si sa faca muuuuuuuuulti flori....

La unul din ele a inceput sa apara boboci, multi. Abia astept si eu sa-l vad inflorit. Celalat s-a dezvoltat mai incet, der ii merge bine si lui.

http://www.universulfamiliei.com

33Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Empty Re: Impatiens (Sporul Casei) Mier 5 Aug 2009 - 12:01

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Foarte frumoase!!!!!!!!
Eu nu am nici din asta. De fapt, am putine flori acum, din lipsa de spatiu: trandafir minirosa (care e harnic si infloreste mereu), un portocal, un minipalmier, azalee (vrea sa infloreasca iar), cameea plina de boboci (dar abia anul viitor vor inflori), doua craciunite, doi cactusi si clopotel (cred) inflorit.
Mai am o floare cu radacina bulb (ca la branduse). Am sa caut poza sa va arat.

34Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Empty Re: Impatiens (Sporul Casei) Mier 5 Aug 2009 - 12:07

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Ia uite alti iubitori de floriciele

Si eu am cateva branduse

35Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Empty Re: Impatiens (Sporul Casei) Mier 5 Aug 2009 - 12:13

Admin

Admin
Admin
Admin

Dana, abia astept sa-ti vad floricelele.

http://www.universulfamiliei.com

36Impatiens (Sporul Casei) - Pagina 2 Empty Re: Impatiens (Sporul Casei) Dum 3 Apr 2011 - 15:26

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Buna,azi am primit cadou si eu o floare mare de sporul casei rosie

Am avut si eu o plantuta,dar asta toamna mi-a prins-o frigul afara si a murit,azi am fost asa de fericita cand am primit floarea

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum