RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Poate spune cineva ce floare e aceasta?

2 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Admin


Admin
Admin

Anita, e superba floarea.

http://www.universulfamiliei.com

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

E super floarea!

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Poate spune cineva ce floare e aceasta? - Pagina 3 Img6696

help

Vizitato

Anonymous
Vizitator

anita975 a scris:Poate spune cineva ce floare e aceasta? - Pagina 3 Img6690

Am si eu un fir alb, luat de la cineva, e foarte frumoasa. Mai am si mov, ca a Irinei. Cea mov s-a inmultit de la doi bulbi la vreo sase deja, si mi-au inflorit anul asta toti, cate doi odata.

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Si chiar nu stie nimeni cum se numeste planta?Poate spune cineva ce floare e aceasta? - Pagina 3 Img6696j

Admin

Admin
Admin
Admin

Eu nu. Stiu ca am vazut la o prietena acesta planta, dar nu stia nici ea cum se numeste.

http://www.universulfamiliei.com

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multa lume are plantuta ca a ta, dar putini stiu cum se numeste. Face niste floricele mici, albe si se lungeste destul de mult.

Vizitato

Anonymous
Vizitator

da,asa e se pare ca nu prea stie lumea cum se numeste floricica:(

Vizitato

Anonymous
Vizitator

pan ala urma am aflat de pe un alt site cum se numeste floarea...tradescantia fluminensis

Vizitato

Anonymous
Vizitator

pacat k nu am vazut mai devreme floricica ta, k iti spuneam eu ce este

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Irina,nu a inflorit floricica aceea de care nu stiam nici una?

Vizitato

Anonymous
Vizitator

aveti idee ce fel sunt acesti 2 hibiscusi :
Poate spune cineva ce floare e aceasta? - Pagina 3 2271789850105720002fOTMZR_th Poate spune cineva ce floare e aceasta? - Pagina 3 2186165860105720002gLEKWX_th

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Pai eu ii stiam japonezi,mai multe nu stiu..

Admin

Admin
Admin
Admin

Si eu tot trandafiri japonezi stiam ca le spune. Poate te ajuta mai mult informatiile de aici : http://www.universulfamiliei.com/gradina-f35/hibiscus-trandafirul-japonez-t774.htm?highlight=trand%2a

http://www.universulfamiliei.com

Vizitato

Anonymous
Vizitator

anita975 planta ta este una dintre speciile familiei " Tradescantia "
cauta pe GooGle asta si vezi caruia ai apartine
succes

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Poate spune cineva ce floare e aceasta? - Pagina 3 Image000no am primit si eu de curand acest copacel si nu stiu nimic despre el,stie cineva? multumesc anticipat

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Poate spune cineva ce floare e aceasta? - Pagina 3 Image002mw buna pun si eu o poza cu o floare careia nu ii stiu numele,voi il stiti?

Vizitato

Anonymous
Vizitator

este un soi de begonie ornamentala (cred),se vede in ceata
mihaela s.

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Da,stiu ca se vede in ceata ,a fost facuta fotografia in timpul amurgului,oricum multumesc de informatie

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum