RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Minunatii de pe net

+5
dariana
Adelina
MNiko
Corina
Camelia
9 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 6 din 11]

126Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Lun 12 Oct 2015 - 15:12

Camelia


Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

127Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Lun 12 Oct 2015 - 15:13

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

128Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Lun 12 Oct 2015 - 15:18

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

129Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Lun 12 Oct 2015 - 15:20

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

130Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Lun 12 Oct 2015 - 15:20

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

131Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Lun 12 Oct 2015 - 15:21

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

132Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Mar 13 Oct 2015 - 12:30

Corina

Corina
Admin
Admin

ce faine sunt ramele crosetate. Am mai vazut si vreau sa fac dar nu gasesc cercurile-suport. Cele de la draperii sunt prea groase si mici in diametru. M-am uitat dupa ceva bratari dar inca nu am gasit ceva ce sa-mi placa...

http://www.prima-zi.blogspot.com

133Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Mar 13 Oct 2015 - 21:04

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

134Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Mar 13 Oct 2015 - 22:20

Corina

Corina
Admin
Admin

ce haios e...

http://www.prima-zi.blogspot.com

135Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 14 Oct 2015 - 8:16

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Corina a scris:ce faine sunt ramele crosetate. Am mai vazut si vreau sa fac dar nu gasesc cercurile-suport. Cele de la draperii sunt prea groase si mici in diametru. M-am uitat dupa ceva bratari dar inca nu am gasit ceva ce sa-mi placa...

Dca incerci sa faci tu un cerc din carton mai gros? Sau mai multe cartoane lipite unul peste altul ca sa-i de-a mai multa rezistenta? Si acum mi se aprinde beculetul : tubul de hartie de la rolele de scotch.

https://mniko.blogspot.com/

136Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 14 Oct 2015 - 8:17

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Camelia a scris:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Imi place chiar foarte mult si nu pare prea dificil de facut. Imi mai trebuie si chef.

https://mniko.blogspot.com/

137Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 14 Oct 2015 - 13:15

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Coperta asta deja am salvat- o de cand am vazut-o,asa mult mi- a placut..timp sa fie..

138Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 14 Oct 2015 - 13:21

Corina

Corina
Admin
Admin

Ce idee faina de pernute:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

http://www.prima-zi.blogspot.com

139Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 14 Oct 2015 - 13:24

Corina

Corina
Admin
Admin

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

http://www.prima-zi.blogspot.com

140Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 14 Oct 2015 - 17:01

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

141Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 14 Oct 2015 - 17:53

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Ce imagine de vis..atata finete..ingereasca, nu alta

142Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Mier 14 Oct 2015 - 19:07

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

143Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 15 Oct 2015 - 15:21

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

144Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Joi 15 Oct 2015 - 15:31

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

145Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Vin 16 Oct 2015 - 16:13

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

146Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Vin 16 Oct 2015 - 16:16

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

147Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Vin 16 Oct 2015 - 16:17

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

148Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Vin 16 Oct 2015 - 16:18

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

149Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Lun 19 Oct 2015 - 15:33

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

150Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Lun 19 Oct 2015 - 21:08

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

151Minunatii de pe net - Pagina 6 Empty Re: Minunatii de pe net Lun 19 Oct 2015 - 21:15

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 6 din 11]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum