RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sa slabim impreuna!!!

3 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

51Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 8 Mai 2009 - 21:09

Vizitato


Vizitator

Mult succes georgiana

Mihaela - eu zic pa-pa la listuta k sunt o gurmanda si nu mai rezist...

52Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Sa slabim impreuna! Vin 8 Mai 2009 - 22:09

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

Sonia's mom a scris:Mult succes georgiana

Mihaela - eu zic pa-pa la listuta k sunt o gurmanda si nu mai rezist...

Multumesc mult Sonia's mom.Mult succes si tie!

53Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 8 Mai 2009 - 22:43

Admin

Admin
Admin
Admin

Nr. Crt.NumeCat doresti sa slabestiPana cand
1Miru510.05.2009
2Georgiana501.06.2009


Miru, Georgiana, deocamdata ramananeti singure in listuta. Va doresc succes.
Eu incerc sa vad ce e cu dieta aia si mai decid saptamana viitoare daca mai incerc.

http://www.universulfamiliei.com

54Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Sam 9 Mai 2009 - 9:05

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Succes celor care vreau sa slabeasca, eu ar trebui sa ma ingras putin ca am slabit mult dupa nastere asa ca nu ma trec pe lista asta.

55Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Sam 9 Mai 2009 - 9:41

Vizitato

Anonymous
Vizitator

moni a scris:Succes celor care vreau sa slabeasca, eu ar trebui sa ma ingras putin ca am slabit mult dupa nastere asa ca nu ma trec pe lista asta.


nocoroaso

56Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Sam 9 Mai 2009 - 14:47

Admin

Admin
Admin
Admin

moni a scris:Succes celor care vreau sa slabeasca, eu ar trebui sa ma ingras putin ca am slabit mult dupa nastere asa ca nu ma trec pe lista asta.
As vrea si eu sa fiu in situatia ta.

http://www.universulfamiliei.com

57Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 31 Iul 2009 - 12:27

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

Cu toate ca a trecut luna iunie, am uitat de listuta!Dar sunt multumita deoarece nu am reusit sa slabesc 5kg ci 7kg!!!!! Acum pot merge la mare linistita!

58Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 31 Iul 2009 - 12:46

Admin

Admin
Admin
Admin

Bravo Georgiana. Felicitari din inima.
EU nu mai vreau sa slabesc, dar vreau sa ma mentin la greutatea asta, ceea ce nu prea am reusit. Am pus cel putin 500g pe mine( normal tinand cont de sarcina cand se spune luna si kilogramul), insa eu as vrea sa nu depasesc jumatate de kg.

http://www.universulfamiliei.com

59Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 31 Iul 2009 - 12:53

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Asa, Miha, foarte bine ca pui mai putin in primele luni, ca in ultimele poti pune chiar si mai mult de 1 kg/luna.

60Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 31 Iul 2009 - 12:54

Admin

Admin
Admin
Admin

Stiu Miru, ca la Cristina dupa luna V am inceput sa pun saptamana si kg.

http://www.universulfamiliei.com

61Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 31 Iul 2009 - 12:59

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Miha, sunt sigura ca de data asta nu vei pune atat!

62Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 31 Iul 2009 - 13:03

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

MNiko a scris:Bravo Georgiana. Felicitari din inima.
EU nu mai vreau sa slabesc, dar vreau sa ma mentin la greutatea asta, ceea ce nu prea am reusit. Am pus cel putin 500g pe mine( normal tinand cont de sarcina cand se spune luna si kilogramul), insa eu as vrea sa nu depasesc jumatate de kg.
Cand esti insarcinata nu conteaza kilogramele, conteaza sa fii sanatoasa si tu si bebe.Asa ca nu iti face griji, o sa ai timp dupa ce nasti sa slabesti!Acum bucura-te de timpul liber si de aceasta frumoasa perioada! Oricum o sa fii cea mai frumoasa mamica!

63Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 31 Iul 2009 - 13:18

Admin

Admin
Admin
Admin

Georgiana, kg-le pe care le-am acumulat in sarcina cu Cristina nu am reusit nici acum sa le dau jos, de asta sunt acum un pic mai stresata cu greutatea. Insa, nu fac excese sa nu mananc cat trebuie sa asa ceva; am doar ceva mai multa grija la ce mananc.

Miru, am si eu incredere ca nu va mai fi la fel ca atunci.

http://www.universulfamiliei.com

64Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 31 Iul 2009 - 18:02

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

MNiko a scris:Insa, nu fac excese sa nu mananc cat trebuie sa asa ceva; am doar ceva mai multa grija la ce mananc.

.
Tine-o tot asa!
Si multa sanatate!

65Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 31 Iul 2009 - 21:39

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Miha,iti urez sa poti mentine greutatea in limitele normalului,desi in timpul sarcinii exista tendinta naturala de ingrasare...eu dupa ce am pierdut ultima sarcina (timp in care am pus ceva pe mine)nu am reusit mult timp sa dau nimic jos acum am inceput sa revin desi au trecut de atunci 4 ani...oricum, la 1,65m inaltime am circa 65-67 kg asa ca stau bine nu vreau sa fiu slaba, am fost de credeai ca mai am un pic si ma desir...acum am forme rotunde,nu pliuri,asa ca nu ma inscriu pe listuta,dar urez succes celor ce vor sa slabeasca,si sotul meu a reusit sa dea jos 10 kg,dar mai are de lucru saracutul...

66Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Vin 31 Iul 2009 - 22:34

Admin

Admin
Admin
Admin

Succes sotului tau sa slabeasca atat cat trebuie. Carmen, tu esti perfect asa cum scrii. Abia astept sa vad si poze cu tine.

La mine situatia e ...cum sa spun...de-a dreptul obeza. Am peste 100 de kg si doar 1,62m si mi-e teama ca greutatea sa nu-mi fac probleme nedorite.

http://www.universulfamiliei.com

67Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Sam 1 Aug 2009 - 18:02

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumesc,Miha sper ca sotul meu sa revina la greutatea normala pe care o avea inainte de a se apuca de fumat(adica la varsta de 20 ani avea 1,80 si 73 kg....)acum are cam 120kg saracutul a avut asta iarna 132...

68Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Sam 1 Aug 2009 - 20:25

Admin

Admin
Admin
Admin

Wow. Bine ca a luat masuri rapid. Eu stiam ca daca te lasi de fumat slabesti nu daca incepi, dar uite ca fiecare organism poate reactiona altfel.

http://www.universulfamiliei.com

69Sa slabim impreuna!!! - Pagina 3 Empty Re: Sa slabim impreuna!!! Dum 2 Aug 2009 - 0:10

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Miha a fumat pana acum 4 ani,cand s-a hotarat sa le lase,si lasate au fost!Fiecare,vorba ta ,reactioneaza intr-un fel...

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum