RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Expo Gradina 2009

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Expo Gradina 2009 Empty Expo Gradina 2009 Dum 29 Mar 2009 - 19:52

Vizitato

Anonymous
Vizitator

EXPO GRADINA

8 zile pentru expunerea tuturor produselor si decoratiunilor necesare amenajarii gradinilor si spatiilor verzi !!!!

Cu sprijinul Primariei Capitalei, Administratia Parcuri, Lacuri si Agrement


23 - 26 Aprilie 2009
Parcul Herastrau, Intrarea Charles de Gaulle

21 - 24 Mai 2009
Piata Revolutiei, Parcarea Cina


Avem placerea sa va invitam la EXPO GRADINA 2009, targ specializat in produse si servicii necesare amenajarii si intretinerii gradinii. In acest an va propunem ca si spatiu de expunere pe langa Parcul Herastrau si P-ta Revolutiei (Parcarea Cina). Aceasta noua locatie, cu o pozitie centrala si flux mare de vizitatori, speram sa fie cat mai oportuna in vederea unui succes cat mai mare cu ocazia participarii la aceste expozitii. Speram ca ca acesta noua locatie sa aiba un impact pozitiv asupra rezultatelor Dvs. ca urmare a participarii la EXPOGRADINA.


Este cel mai important targ dedicat horticultorilor, producatorilor si distribuitorilor de produse necesare amenajarii si intretinerii gradinilor si parcurilor. Cu aceasta ocazie va fi expusa toata gama de produse necesare amenajarii si intretinerii gradinii: plante de interior si exterior, seminte si rasaduri, produse pentru intretinerea plantelor si gradinilor, accesorii pentru gradini, ghivece si jardiniere pentru plante, pavaje si pavele, mobilier pentru gradini si parcuri, foisoare, piscine, case de lemn, corpuri de iluminat, masini si utilaje pentru intretinerea gradinilor si a spatiilor verzi, etc. Cu aceasta ocazie vor participa si arhitecti si peisagisti care vor putea prezenta publicului vizitator solutiile lor practice pentru designul si amenajarea gradinilor.


Pe parcursul celor 8 zile expozitionale, parcul Herastrau si centrul Bucurestiului vor deveni si mai fermecatoare datorita multitudinii de plante si flori; bancute si mobilier de gradina, diverse decoratiuni care vor convinge vizitatorii asupra importantei si necesitatii sfatului unui profesionist.

Pentru informatii si detalii asupra participarii companiei Dvs. la acest eveniment ne puteti contacta la 021 312 21 93;

0729 131 814.

Persoane de contact: Monica MANU - Director Proiect .

2Expo Gradina 2009 Empty Re: Expo Gradina 2009 Mar 28 Apr 2009 - 17:17

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Nu stiu unde sau daca s-a mai tinut aceasta Expo Gradina in parcul Herastrau cert k e am fost acolo si nu am gasit nimic.. in schimb am gasit Expoflora... sau o fi fost acelasi lucru?
in fine, pun cateva pozici frumoase de la Expoflora, mai ales k s-a tinut la fel 4 zile, si in aceiasi perioada


Expo Gradina 2009 P1290772

Expo Gradina 2009 P1290773

Expo Gradina 2009 P1290774

Expo Gradina 2009 P1290836

Expo Gradina 2009 P1290838

Expo Gradina 2009 P1290842

3Expo Gradina 2009 Empty Re: Expo Gradina 2009 Mar 28 Apr 2009 - 17:26

Admin

Admin
Admin
Admin

Superbe lalelele si aranjamentele facute cu ele. Imi plac la nebunie.

http://www.universulfamiliei.com

4Expo Gradina 2009 Empty Re: Expo Gradina 2009 Mar 28 Apr 2009 - 17:37

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Si eu ador lalelele !!! Iar dupa ce am vazut la expo, stiu exact ce culori voi planta (atunci cand voi avea unde sa plantez bineinteles)

5Expo Gradina 2009 Empty Re: Expo Gradina 2009 Mar 28 Apr 2009 - 17:54

Admin

Admin
Admin
Admin

Eu am descoperit ca am lalele rosii la teren. Sper sa ramana si dupa ce ne apucam de construit.

http://www.universulfamiliei.com

6Expo Gradina 2009 Empty Re: Expo Gradina 2009 Mar 28 Apr 2009 - 20:19

Vizitato

Anonymous
Vizitator

wow, asa sa fie sa ramana acolo si sa va bucurati de ele

7Expo Gradina 2009 Empty Re: Expo Gradina 2009 Mar 28 Apr 2009 - 20:45

Admin

Admin
Admin
Admin

Sincer, n-am deocamdata nici proiectul casei si eu visej deja la amenajarea gradinii.

http://www.universulfamiliei.com

8Expo Gradina 2009 Empty Re: Expo Gradina 2009 Mar 28 Apr 2009 - 20:47

Vizitato

Anonymous
Vizitator

MNiko a scris:Sincer, n-am deocamdata nici proiectul casei si eu visej deja la amenajarea gradinii.


Si nici macar nu esti singura

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum