RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Pui pt. lenesi sau pentru cei in criza de timp ;)

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Ingrediente:
- 8 pulpe superioare
- 1 punga magica Knorr (pentru friptura de pui cu usturoi)

Se spala carnea, se pune in punga, se presareaza cu condimentele din punga, se inchide si se baga la cuptor pt. 20-30 de min.
Pofta buna !!!

Pui pt. lenesi sau pentru cei in criza de timp ;) P1300225

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Am facut si eu reteta asta. A iesit bun puiul la punga. E bun pentru cine n-are timp.

Vizitato

Anonymous
Vizitator

ma bucur k ti-a placut

Admin

Admin
Admin
Admin

Gabitza a scris:Am facut si eu reteta asta. A iesit bun puiul la punga. E bun pentru cine n-are timp.
Si e bun si pt cei care nu vor sa spele cuptorul, ca mine. Nu ca nu vreau, dar efectiv mi se face rau de la produsele e curatat pt cuptor si am noroc ca il spala sotul periodic. De aceea si prefer in loc de friptura la tava sa fac in punga ca nu se mai stropeste peste tot.

http://www.universulfamiliei.com

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Eu n-am problema asta. La cuptor gatesc de regula in vase de yena si cu capacul pus...asa ca nu se imprastie prin cuptr. La sfarsit scot capacul ca sa se rumeneasca putin deasupra. Plus ca se face mai repede cu capacul pus.

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Gabitza a scris:Eu n-am problema asta. La cuptor gatesc de regula in vase de yena si cu capacul pus...asa ca nu se imprastie prin cuptr. La sfarsit scot capacul ca sa se rumeneasca putin deasupra.


exact asa fac si eu

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum