RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cum arata si ce face copilul meu

3 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 5 din 15]

101Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 1 Mai 2009 - 20:01

Admin


Admin
Admin

. pai nu i-ai explicat ca Winnie e de plus? De altfel asa-i si spune " winnie de plus"

http://www.universulfamiliei.com

102Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 1 Mai 2009 - 20:14

Vizitato

Anonymous
Vizitator

care de plus? So crede k asa arata toti ursuletii...
sa o vezi cum se uita la leu, si tot cauta ceva eu nu intelegeam ce vrea cand de colo imi zice: si "Meman"? Care "meman" zic? Nu, ea tot o tinea una si buna k: unde e meman?
Abia acasa m-am "prins" cine era "meman" si de ce il cauta
Meman - este Melman, iar melman este o girafa care in desenul "Madagascar" este prietena cu leul Alex deci... complicat rau !!!
Noroc cu jucariile din Madagascar, cand am ajuns acasa, a venit la mine cu girafa aia sa-mi arate k asta e "meman"

103Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 1 Mai 2009 - 20:19

Admin

Admin
Admin
Admin

Super tare!. Cristina a inteles destul de bine diferente dintre cele reale si cele de plus. Poate si pt ca cele de plus au aparut in camera ei numai de jumatate de an( inainte desi le aveam le tineam intr-un sac de frica acarienilor la care nu stiam daca e Cristina alergica sau nu).

http://www.universulfamiliei.com

104Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 2 Mai 2009 - 10:05

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Cristinica, iti vine tare bine treningul cel nou!
Sonia, ne-ai distrat de minune cu Meman al tau, e incredibil ce asocieri fac piticii nostri!
Pupam trei frumoase, Cristina, Sonia si Irina!

105Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 2 Mai 2009 - 10:29

Admin

Admin
Admin
Admin

Multumim Miru

http://www.universulfamiliei.com

106Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 2 Mai 2009 - 10:52

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Ne aratam si noi...

pe la concerte:

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 CIMG9389

de vorba cu "misica":

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 CIMG9397

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 CIMG9395

pe bicla!

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 CIMG9404

pe acasa...

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 CIMG9332

cu tata...

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 CIMG9359

107Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 2 Mai 2009 - 10:56

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Sonia's mom a scris:
Si cateva poze cu noi

Frumusete mica ai inceput sa semeni din ce in ce mai mult cu mami!

Cati cm are micuta blondina acum?

108Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 2 Mai 2009 - 10:59

Admin

Admin
Admin
Admin

Sasha, esti foarte frumoasa. Nu te-am mai vazut de mult.

Imi place in mod deosebit poza cu voi doua pe bicicleta. La noi nu am vazut acel sistem de cosulet pentru copii.

http://www.universulfamiliei.com

109Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 2 Mai 2009 - 11:07

Vizitato

Anonymous
Vizitator

MNiko a scris:Sasha, esti foarte frumoasa.

Multumim asemenea!

110Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 2 Mai 2009 - 20:21

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Miru a scris:
Sonia, ne-ai distrat de minune cu Meman al tau, e incredibil ce asocieri fac piticii nostri!
Pupam trei frumoase, Cristina, Sonia si Irina!

Pupicim si noi dulce puii mici si pe mami Miru



Sasha's Mom a scris:
Frumusete mica ai inceput sa semeni din ce in ce mai mult cu mami!

Cati cm are micuta blondina acum?


Multumim pentru complimente

So intradevar s-a inaltat foarte mult, acum o luna cred k avea 97 de cm, acum nu stiu, o fi crescut cu un cm sau mai mult, sau deloc... chiar nu stiu, oricum s-a lungit ceva, k imi dau seama dupa hainutele ei

Sasha, dar si tu ai crescut mare, si frumusica foc. Semeni mult cu tata, mai ales la zambet, k ma uitam pe ultimele 2 poze. Ce sa mai - o japonica adevarata

111Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 4 Mai 2009 - 13:26

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Noi din nou
Ieri am fost la zoo cu niste prieteni, apoi am tras un pui de somn in parculet iar seara am mers la baletul Giselle, si o poza cu devoratoarea de tort (din pacate nu am mai ajuns la ziua unei prietene, caci ieri chiar am avut o zi plina, in schimb azi dim. - ne-am delectat cu o cafeluta si o felie de tort)


Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 P1300245

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 P1300251

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 P1300285

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 P1300296

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 P1300307

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 P1300320



Ultima editare efectuata de catre Sonia's mom in Lun 4 Mai 2009 - 14:04, editata de 2 ori

112Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 4 Mai 2009 - 13:33

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Pupam micuta domnisoara, e o dulce!

113Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 4 Mai 2009 - 13:41

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Pupicim si noi dulce pe mami Miru si puii mici

114Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 4 Mai 2009 - 13:51

Admin

Admin
Admin
Admin

mai dar ce frumos te-a imbracat mami. O adevarata domnisoara esti. Pupici de la noi.

http://www.universulfamiliei.com

115Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 4 Mai 2009 - 14:10

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Offf Mihaela, asta e o alta "buba" de'a mea, sa ne vezi pregatindu-ne...
Deci mor cand ii vad pe astia care vin in blugi, adidasi, chestii sport la genul asta de evenimente, ma apuca toti nervii. E ca si cum ai iesi in chiloti pe strada - asa ceva nu se face !!!
Daca este opera, balet, un concert de muzica clasica - te imbraci elegant, nu exista alte optiuni.


Ultima data cand am fost cu So chiar era racoare si nu aveam alta optiune decat sa-i pun blugii, desi a avut cizmulite si un pulover mai elegant, oricum - m-am simtit tare aiurea. De atunci, daca nu pot veni imbracata elegant - imi iau schimburi, si ma schimb acolo

116Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 4 Mai 2009 - 14:31

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Ce dulce e Sonia mai ales in poza unde doarme! Un adevarat ingeras!.....ca de altfel toti copiii!

117Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 4 Mai 2009 - 14:36

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumim mult Moni

118Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 4 Mai 2009 - 14:51

Admin

Admin
Admin
Admin

Sonia's mom a scris:Offf Mihaela, asta e o alta "buba" de'a mea, sa ne vezi pregatindu-ne...
Deci mor cand ii vad pe astia care vin in blugi, adidasi, chestii sport la genul asta de evenimente, ma apuca toti nervii. E ca si cum ai iesi in chiloti pe strada - asa ceva nu se face !!!
Daca este opera, balet, un concert de muzica clasica - te imbraci elegant, nu exista alte optiuni.


Ultima data cand am fost cu So chiar era racoare si nu aveam alta optiune decat sa-i pun blugii, desi a avut cizmulite si un pulover mai elegant, oricum - m-am simtit tare aiurea. De atunci, daca nu pot veni imbracata elegant - imi iau schimburi, si ma schimb acolo
Sunt de acord cu tine: astfel de evenimente impun o anumita tinuta.

http://www.universulfamiliei.com

119Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 9 Mai 2009 - 0:41

Admin

Admin
Admin
Admin

Cristina e foarte incantat sa vada pesti in acvariu si mereu imi cere sa mergem la o fantana arteziana care are si pesti:

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 4mai0

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 4mai6

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 4mai7

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 4mai1

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 4mai4

Azi am dus-o in alta parte la pesti, fara sa-i spun ce o sa vada. Cand a zarit acvariile si pestii a exclamat "ce mici sunt!"

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 8mai0

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 8mai1

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 8mai2

http://www.universulfamiliei.com

120Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 9 Mai 2009 - 8:05

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Felicitari pt plimbare! Ce frumoasa e Cristinica si ce minunat ii sta cu caciulita asta!

121Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 9 Mai 2009 - 9:41

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Daaa, ce dulce este, i se citeste fericirea in ochi
Intradevar o caciulita super frumoasa, de unde ai luat-o mami? Eu de cand ii caut Soniei ceva asemanator baticutului vostru alb, k ea are parul foarte lung, si i l-as fi scos prin spate

122Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Ce acvarii frumoase! Sam 9 Mai 2009 - 11:27

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

Cat de frumoasa este Cristina, e ca un ingeras cu caciulita alba!

123Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 9 Mai 2009 - 14:55

Admin

Admin
Admin
Admin

Miru a scris:Felicitari pt plimbare! Ce frumoasa e Cristinica si ce minunat ii sta cu caciulita asta!
Multumim Miru.
Sonia's mom a scris:Daaa, ce dulce este, i se citeste fericirea in ochi
Intradevar o caciulita super frumoasa, de unde ai luat-o mami? Eu de cand ii caut Soniei ceva asemanator baticutului vostru alb, k ea are parul foarte lung, si i l-as fi scos prin spate

Am vazut ca adora pestii si acvariile si a fost foarte incantata de raci. Inclusiv cand mergem la hipermarket adora sa vada pestii din acvarii.

Baticutzuri avem vreo 3(alb, roz si galben). Nu mai stiu de unde le-am luat ca le are de la 1 an si jumatate. Si eu mai caut ca ne sunt foarte practice.


georgiana a scris:Cat de frumoasa este Cristina, e ca un ingeras cu caciulita alba!

Multumim. Cand vii sa vezi ingerasul in realitate?

http://www.universulfamiliei.com

124Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 9 Mai 2009 - 19:03

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Daca mai gasesti pe undeva sa ne anunti si pe noi plzzz

125Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 9 Mai 2009 - 19:23

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

MNiko a scris:
Miru a scris:Felicitari pt plimbare! Ce frumoasa e Cristinica si ce minunat ii sta cu caciulita asta!
Multumim Miru.
Sonia's mom a scris:Daaa, ce dulce este, i se citeste fericirea in ochi
Intradevar o caciulita super frumoasa, de unde ai luat-o mami? Eu de cand ii caut Soniei ceva asemanator baticutului vostru alb, k ea are parul foarte lung, si i l-as fi scos prin spate

Am vazut ca adora pestii si acvariile si a fost foarte incantata de raci. Inclusiv cand mergem la hipermarket adora sa vada pestii din acvarii.

Baticutzuri avem vreo 3(alb, roz si galben). Nu mai stiu de unde le-am luat ca le are de la 1 an si jumatate. Si eu mai caut ca ne sunt foarte practice.


georgiana a scris:Cat de frumoasa este Cristina, e ca un ingeras cu caciulita alba!

Multumim. Cand vii sa vezi ingerasul in realitate?

Cum termin cu masterul, vin pe la voi! De fapt o sa venim amandoi!

126Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 5 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 9 Mai 2009 - 23:16

Admin

Admin
Admin
Admin

Irina, o sa va anunt.

Georgiana, ma bucura asemenea vesti. Pe 23 o sa fim amandoua la Hales. Poate ne vedem si atunci.

http://www.universulfamiliei.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 5 din 15]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum