RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cum arata si ce face copilul meu

3 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15

In jos  Mesaj [Pagina 15 din 15]

351Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Dec 2009 - 9:41

moni


Moderator local
Moderator local

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 813408 Multumesc mult, Georgiana. Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 413131

352Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Dec 2009 - 23:21

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Alexandra m-a innebunit cu ochisorii ei, ptiu sa n-o deochi, e o dulce!

353Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 5 Dec 2009 - 2:14

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Miru, multumim! Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 413131 Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 813408

354Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 5 Dec 2009 - 10:27

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumim muuult

Alexandra esti o dulce, pupiceiii

355Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 8 Dec 2009 - 10:13

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Sonia, arati super cu parul tuns, mai sa nu te recunosc - erai o frumusica si inainte, sa nu se inteleaga gresit
Alexandra, cresti si uimesti, minune frumoasa!

Sa ne mai prezentam si noi, de pe la petreceri:
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 DSC_8149
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 DSC_0759

356Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 8 Dec 2009 - 11:51

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Sonia, Miruna niste domnisoare adevarate si foarte frumoase. Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 413131

357Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 8 Dec 2009 - 12:32

Admin

Admin
Admin
Admin

Mirunica ai crescut asa de mare si tot mai frumoasa te faci. In prima poza, parca ai coborat dintr-o poveste.

http://www.universulfamiliei.com

358Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 8 Dec 2009 - 19:21

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Pupicim dulce Dana

Mrunica este o scumpa, o printesa adevarata, dulce foc

359Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 9 Dec 2009 - 12:08

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumim!
Mihaela, in prima poza dansa, si a iesit cam ciudat cu picioarele, dr trebuie sa descarc de pe dvd pozele facute de profesionist si ne laudam atunci

360Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 9 Dec 2009 - 12:32

Admin

Admin
Admin
Admin

Dana, eu am crezut ca merge pur si simplu. Mi-a placut mult expresia feteti ei, ca si decorul in care ai surprins-o. Daca ai fi avut-o cand a fost concursul cu inocenta cred ca ar fi fost poza perfecta.

Va asteptam si cu alte poze si mai ales cu impresii de la serbarea de craciun, daca la voi se face.

http://www.universulfamiliei.com

361Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 9 Dec 2009 - 22:31

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Miru mic, esti o dulce si o frumoasa, ne-a fost dor de tine!

362Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 10 Dec 2009 - 10:57

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

Miruna arati minunat!!!Esti o adevarata printesa!!! Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 413131

363Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 4 Mar 2010 - 19:39

Admin

Admin
Admin
Admin

Cateva poze cu fetitele mele:

Diana, la prima ei sedinta foto:

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 IMG_6410

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 IMG_6413

La iesirea din maternitate:

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 IMG_6423

Prima baita facuta de mami:

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 IMG_6435

Si cele doua surori:

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 IMG_6445

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 IMG_6446

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 IMG_6447

http://www.universulfamiliei.com

364Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 4 Mar 2010 - 20:28

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Doamne, Miha, ce fete dulci ai! Pupam printesa mica si domnisoara mare!

365Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 4 Mar 2010 - 20:30

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Mi-au dat lacrimile,Mihaela frumoasa e Diana ,si imi plac enorm amandoua fetele la un loc,ce fericita este Cristina cu7 surioara ei mai mica,ce bine le sta impreuna!Felicitari si multa sanatate la intreaga familie

366Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 4 Mar 2010 - 20:41

Admin

Admin
Admin
Admin

Multumesc mult fetelor.

http://www.universulfamiliei.com

367Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 4 Mar 2010 - 21:40

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Ai niste papusi de fete, acum inteleg din poze ce inseamna o mamica cu experienta - pai mie imi era frica sa o pun pe burtica si la o luna si ceva dar ce sa mai vb de o saptamana ca numai atunci am ajuns acasa si baita i-am facut pe la 2 saptamani singura. Felicitari ca ti-ai revenit asa de repede, sunt surprinsa ca mie imi era frica sa si umblu normal ca sa nu se descoase dar sa fac atatea treburi ca si tine. Te invidiez, esti grozava.

368Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 4 Mar 2010 - 22:23

Admin

Admin
Admin
Admin

Moni, pe Cristina mi-a pus-o doctorita ei pe burta la 8 zile, atunci cand a venit s-o vada prima data acasa. Si eu am avut emotii atunci, dar daca era doctorita care a facut asa ... Atunci am capatat si eu curaj s-o pun cate 5 min pe zi cum mi-a recomandat doctorita.
Acum e adevarat ca fac multe lucruri mai lejer, desi uneori mi-e teama si mie. De ex la baita, ca celei mari nu-i faceam asa baie si mai ales ca nu i-am facut pana nu i-a cazut buricul Stiam ca nu trebuie udat, dar acum mi-a spus si medicul de familie ca s-au mai schimbat lucrurile si se pare ca apa cu sapun ajuta si mai bine sa se usuce bontul ombilical si sa cada mai repede.

http://www.universulfamiliei.com

369Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 5 Mar 2010 - 9:52

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Ce bucurie! Ma intrebam daca ai nascut sau inca nu si uite ca deja sunteti acasa, faceti baita si va bucurati de minunea mica si frumoasa!
Sa va traiasca fetele, Mihaela! Sa creasca frumos si sa va bucurati de ele!

Si eu i-am facut baita imediat ce a ajuns acasa, ca in maternitate i-a facut asistenta in fiecare seara. Si noi stateam pe burtica, era si este pozitia preferata.

Pupam obrajorii pufosi de bebe si cei bucalati de fetita!

370Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 5 Mar 2010 - 10:12

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

Mihaela ai doua fetite mununate!Si seamana amandoua ca doua picaturi de apa! Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 413131 Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 413131
Ce incantata si ce grijulie este Cristina cu surioara ei! Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 413131
Diana e superba!!!
Va pup pe toate si abia astept sa ne intalnim! Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 413131 Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 813408

371Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 5 Mar 2010 - 21:00

Admin

Admin
Admin
Admin

Dana, Georgiana, multumesc mult.

http://www.universulfamiliei.com

372Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 6 Mar 2010 - 18:43

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Ai doua fetite suberbe! Felicitari! Ma bucur ca sunteti bine cu totii! Abia astept sa imi cunosc nepotica! Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 413131

373Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 15 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 6 Mar 2010 - 22:36

Admin

Admin
Admin
Admin

Multumesc Mirela. Si noua ne e dor de voi.

http://www.universulfamiliei.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 15 din 15]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum