RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cum arata si ce face copilul meu

3 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 15]

51Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 4 Apr 2009 - 22:45

Vizitato


Vizitator

mercik, pupicim si noi dulce

52Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 6 Apr 2009 - 12:08

Admin

Admin
Admin
Admin

Weeek-endul asta am fost foarte ocupati si plimbareti. Sambata am fost la cumparaturi si cum era cald si frumos afara am profitat sa ne gatim cu rochita ( si bine-nteles ca daca e soare afara trebuie sa avem si ochelari):

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 2484553290102714223S600x600Q85

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 2198719750102714223S600x600Q85

Iar duminica am fost la un picnic la curte( unde am uitat sa fac poze si nu am decat 2 cu Cristina care facea si ea un gratar din iarba )

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 2621496230102714223S600x600Q85

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 2199291940102714223S600x600Q85

http://www.universulfamiliei.com

53Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 6 Apr 2009 - 15:25

Vizitato

Anonymous
Vizitator

bravo Cristinica !!! esti atat de harnicuta, la fel ca mamica ta... pai nu? fiecare cu gratarul lui

54Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 6 Apr 2009 - 23:11

Admin

Admin
Admin
Admin



Sa stii ca de data asta eu am chiulit cu totul de la gratar. Am stat in casa si am decupat niste floricele cu pentru un peisaj de primavara pe care sa-l fac cu CRistina. De altfel am si facut cate ceva ieri amandoua dar am uitat sa pozez. Promit ca s-o fac maine si pun lucrarile la sestiunea de craft.

http://www.universulfamiliei.com

55Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 7 Apr 2009 - 8:49

Vizitato

Anonymous
Vizitator

da mami, chiar te rog, k vrem sa facem si noi ceva, dar nu am gasit nimic interesant deocamdata

56Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 7 Apr 2009 - 22:10

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Pupam pe Cristinica frumusica!

57Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 7 Apr 2009 - 22:13

Admin

Admin
Admin
Admin

Miru a scris:Pupam pe Cristinica frumusica!
Intoarcem pupicii

http://www.universulfamiliei.com

58Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 10 Apr 2009 - 15:42

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Venim si noi cu noutatile !!! se pare k So si-a gasit un prieten
Il chema Cata, si se plac foarte mult
Se tin de manuta, se pupa, se imbratiseaza, mare dragoste mare


Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 P1290257

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 P1290284

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 P1290285

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 P1290286

59Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 10 Apr 2009 - 17:16

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Eeee, ce iubireeee, le sta bine frumosilor...

60Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 10 Apr 2009 - 17:30

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumim mult Miru

DAAAA, sunt super dulci impreuna, mai ales k sunt la fel de blonduti, la fel de rotunjiori, Cata este foarte atent cu So si nu o scapa din priviri, iar So este foarte iubicioasa cu el, tot vine sa-l imbratiseze si ii zice "a meu Cata" (pana acum doar tata era onorat cu acest "semn" de posesie)

61Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 11 Apr 2009 - 0:08

Admin

Admin
Admin
Admin

Wow, prima dragoste! Oare isi va mai aduce aminte de ea peste ani?

Sunt doi frumosi. Ii vazusem la tine la avatarul de mess si chiar ma intrebam cu cine o fi Sonia.

http://www.universulfamiliei.com

62Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 11 Apr 2009 - 9:41

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Nu stiu daca isi va aduce aminte, dar este ceva foarte frumos. Eu ma minunez de fiecare data cand ma uit la ei
Cum se comporta si cat de atenti sunt unul cu altul, ce frumos isi arata afectiunea - cat de simplu pare totul, oare de ce cu trecerea timpului nu mai suntem capabili de sentimente la fel de sincere si "curate".

63Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 11 Apr 2009 - 13:00

Admin

Admin
Admin
Admin

Poate pt ca ne "ardem" de prea multe ori?

http://www.universulfamiliei.com

64Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 17 Apr 2009 - 23:59

Admin

Admin
Admin
Admin

Azi chiar a fost o zi dedicata Cristinei si am facut foarte multe impreuna. Printre altele am pictat oua pe un set special pentru copii:

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 IMG_4267

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 IMG_4268

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 IMG_4269

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 IMG_4270

http://www.universulfamiliei.com

65Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 18 Apr 2009 - 8:36

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Bravo harnicuta mica !!!
Si eu vazusem la un moment dat setul pt. vopsit ouale, dar m-am gandit k este prea devreme pt. So, iar acum vazandu-te chiar imi pare putin rau k nu l-am luat.
Mami felicitari, vad k reusesti sa-ti faci timp pentru toate !!!

66Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 18 Apr 2009 - 15:28

Admin

Admin
Admin
Admin

Multumim mami. Setul si mie mi s-a parut ca-i prea devreme cand am vazut detaliile desenelor, pe care ea bine-nteles ca nu le-a respectat, dar s-a distrat pictandu-le si inca mai vrea sa picteze oua.

http://www.universulfamiliei.com

67Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 20 Apr 2009 - 20:22

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Foarte, foarte frumos! La anul vom incerca si noi!

Noi nu facem nimic special, dar am fost la mamaia de Paste si ne-am pozat la greu!

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Avatar-1

Cu sora mea:
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Pasteapr09064

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Pasteapr09122

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Pasteapr09060-1

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Pasteapr09191

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Pasteapr09167

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Andrada

68Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 20 Apr 2009 - 20:29

Admin

Admin
Admin
Admin

Miru, sunteti minunati. Ultima poza cu Andrada e superba.

Ma bucur ca ti-am "cunoscut" si nepotelul. Salutari lui Ruxi.

http://www.universulfamiliei.com

69Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 20 Apr 2009 - 20:35

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumim frumos, Miha! Va pupam!

70Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 20 Apr 2009 - 20:37

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Ce dulci sunt puii mici
Imi place mult freza "sauvage" a lu' Mihaita, iar Andrada e atat de delicata
Si nepotelul e un dulce
Cred k v-ati simtit super acolo !!!

71Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 20 Apr 2009 - 21:03

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumim mult, mami de Sonia, esti o draguta!

Cu freza lui Mihaita a fost un adevarat scandal, ca nu a vrut sa-i dea tati cu spuma in cap si tare greu s-a lasat convins ca asa fac "baietii mari"... Si pt asta a avut o atitudine de bad boy toata ziua!

Ne-am distrat bine ca a fost frumos toata ziua, bebelusii au dormit ceva mai mult afara, cantau pasarelele, am mancat toate bunatatile la mamaia si am lenevit la soare!

72Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 20 Apr 2009 - 22:10

Vizitato

Anonymous
Vizitator

si noi am petrecut Pastele in familie
la miezul noptii am fost cu totii sa luam lumina (eu, So, tata si nanutu), iar a 2-a zi am mers la Manastirea Cernica


Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 P1290618

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 P1290643

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 P1290659

73Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 20 Apr 2009 - 23:10

Admin

Admin
Admin
Admin

Bravo voua ca ati ajuns la biserica. Eu nu am reusit sa mai ajung din cauza oboselii( pe la 10 seara abia ma mai tineam pe picioare)

Miru, chiar ati avut o zi minunata.

http://www.universulfamiliei.com

74Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 20 Apr 2009 - 23:13

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Ce serioasa e So... mai putin pe umeri la tati! Si tot frumoasa cum o stim!

Multumim, Miha!

75Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 21 Apr 2009 - 11:16

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Pfff Mihaela, pai si eu eram varza de obosita, asa k am tras un pui de somn cam intre 8 si 9 seara

Miru - pupiciii Daaaa, So e cea mai fericita cand sta pe umerii la tati, a invatat figura de la Sergiu si ma pune sa o car eu in cap (bineintes daca si Mika tot acolo este)...

76Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 3 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 21 Apr 2009 - 23:39

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Fetelor, sa va traiasca micutii! Sunt frumosi foc!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 15]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum