RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cum arata si ce face copilul meu

3 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 9 din 15]

201Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 17 Aug 2009 - 19:55

Vizitato


Vizitator

Da,Miru cel din dreapta sus!Miru,Miha multumesc de aprecieri!

202Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 19 Aug 2009 - 9:03

Vizitato

Anonymous
Vizitator

acu voiam si eu sa intreb in albastru din dreapta sau din stanga si am vazut k a intrebat si Miru

Carmen, sa-ti traiasca baiatul sa fie fericit si sa va aduca cat mai multe bucurii

203Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 20 Aug 2009 - 19:58

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Irina cel din dreapta sus!I-am spus lui Mihai ca o sa intrebe toate fetele care...Multumesc de urari fetelor!

204Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 30 Aug 2009 - 1:06

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Elo si Solenut
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Elo
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Elo5
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Elo6
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Elo8
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Elo1
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 P2170677

205Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 30 Aug 2009 - 8:18

Vizitato

Anonymous
Vizitator

vaaaaaaaaaaaaai, ce dulci sunt
si Sole ce mare a crescut, si ce par frumos are, este o dulce... Elo in schimb - o domnisoara adevarata

mami sa-ti traisca fetitele si sa-ti aduca cat mai multe bucurii

206Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 30 Aug 2009 - 11:38

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Sonia's mom a scris:vaaaaaaaaaaaaai, ce dulci sunt
si Sole ce mare a crescut, si ce par frumos are, este o dulce... Elo in schimb - o domnisoara adevarata

mami sa-ti traisca fetitele si sa-ti aduca cat mai multe bucurii
Sarumana

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Elo3
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 P1010312

HAPPY Family
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 P2080347

207Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 30 Aug 2009 - 21:00

Admin

Admin
Admin
Admin

Rody, poza cu voi trei e minunata. Ai doua fetite minunate.

http://www.universulfamiliei.com

208Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 31 Aug 2009 - 10:05

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Ce frumoase domnisoare ai,sa-ti traiasca,Rody!

209Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Sept 2009 - 10:05

Vizitato

Anonymous
Vizitator

frumoaselor
iar poza cu voi 3 - absolut superba


si cateva poze cu noi, k am fost in week-end la un gratar cu prietenii nostri mami Maria (maria75), Mikuta si tati Sergiu


Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 P1340042

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 DSC_0050

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 DSC_0207

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 P1340030

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 P1340034

210Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Sept 2009 - 10:40

Vizitato

Anonymous
Vizitator

MNiko a scris:Rody, poza cu voi trei e minunata. Ai doua fetite minunate.
Sarumana
Ira,ce sa mai zic de tine si Sonya,sunteti 2 frumoase

211Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Sept 2009 - 10:51

Vizitato

Anonymous
Vizitator

multumim mult Rodycutzo

212Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Sept 2009 - 21:04

Admin

Admin
Admin
Admin

ce palasie originala are Sonia . Ne bucuram ca macar asa o mai vedem si pe Mikuta.

http://www.universulfamiliei.com

213Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Sept 2009 - 22:05

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Sunteti minunati toti!
Ma bucur sa revad pitici dragi , pe care-i pup pe fiecare in parte!
Ira, frumoasa ca intotdeauna!

214Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Sept 2009 - 23:24

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Elodie e o frumoasa si o fina, fotomodel in devenire! Iar Solene, seamana cu tine, Rody, dulce si are niste gropite...

Sonia, e mortala cu banana portocalie, iar tu, mami Irina, o frumoasa! Iar Mika o zambareata dulce cum o stim! Ce frumos v-ati distrat! Si ce poze a facut Maria... cea cu baloanele e grozava!

215Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 14:09

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Mihaela, multumim mult De fapt palaria - nu este palaria (caci deh, iarasi am uitat-o acasa) asa k am luat un tricou de la Mikuta si l-am pus pe cap

Oana multumim muuuuuuuuult

Miru - multumim pentru complimente, poate facem o iesire la iarba verde in we asta cu toata gasca, ce ziceti?

216Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 14:54

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Se amana pe we urmator!

217Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 15:00

Vizitato

Anonymous
Vizitator

atunci ramane pe we urmator !!! asteptam cu nerabdare

218Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 15:14

Admin

Admin
Admin
Admin

Sonia's mom a scris:Mihaela, multumim mult De fapt palaria - nu este palaria (caci deh, iarasi am uitat-o acasa) asa k am luat un tricou de la Mikuta si l-am pus pe cap
MI-am dat seama ca e tricou, tocmai de asta mi-a placut ideea ca ai protejat-o totusi cumva de soare si am vazut ca ea e foarte mandra de "palariuta" ei.

http://www.universulfamiliei.com

219Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 15:20

Vizitato

Anonymous
Vizitator

bine, era o zi cam innorata, si nu ne asteptam sa fie asa cald, tocmai de aceia nici nu am luat palariuta, dar uite ca tricoul Mikutei - a venit la fix !!!

220Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 15:44

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Eu am crezut ca e bandana, chit ca am scris "banana"...

221Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 15:48

Vizitato

Anonymous
Vizitator

mi-am dat seama k era vorba despre bandana


si voi? gata? nimeni nu-si mai arata puiutii? ii tineti incognito?

222Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 16:02

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Eu incarc poze de la mare si o sa deschid un topic de concedii, daca nu exista unul deja!

223Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 16:04

Vizitato

Anonymous
Vizitator

nu exista
poti face un topic de concedii, sau acolo la jurnale: cu vacantele voastre.. oriunde ai posta pozele - asteptam cu nerabdare sa vedem cum a fost la mare

224Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 16:05

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Sper sa o fac diseara!

225Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 16:07

Admin

Admin
Admin
Admin

Miru, asteptam si noi pozele.

Irina, sincer eu am ratacit apartul in timpul curateniei. Daca ma crezi abia azi l-am regasit. O sa recuperam cu siguranta la capitolul poze.

http://www.universulfamiliei.com

226Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 9 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 4 Sept 2009 - 16:11

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Mihaela - atunci va asteptam cu pozicile noi !!! Sa mai vedem si noi ce mare a crescut Cristinica


P.S. este valabil si pentru restul mamicilor

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 9 din 15]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum