RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cum arata si ce face copilul meu

3 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 8 din 15]

176Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 6 Aug 2009 - 9:58

Vizitato


Vizitator

Miha, Gabitza, multumim frumos!

177Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 6 Aug 2009 - 11:18

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Miru, Gabitza - mercik


Vai de mare s-a facut Andrada, ce domnisoara blonda avem aici , si Mihaita - mami nu stiam k are gropite , sau cel putin asa pare in poza, eu sunt inebunita dupa gropite in obraji

178Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 6 Aug 2009 - 17:44

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumim pentru complimente, Irina!

Da, Mihaita are gropite, ochi albastri, iar la tample si pe frunte are parul blondut... o sa faca ravagii si printre fete, ca oricum cu noi face ce vrea... Iar Andrada are o gropita in mijlocul buzitei de jos, e atat de dulce... Puii ciorii, v-ati prins?

179Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 6 Aug 2009 - 18:50

Vizitato

Anonymous
Vizitator

sa stii k va face ravagii... tre sa te pregatesti de pe'acu, am inteles k mame de baieti sunt cam...

180Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 6 Aug 2009 - 19:38

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Iti dai seama ce-o sa mai bodogan cand mi-o veni cu d'soarele la usa...

181Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 6 Aug 2009 - 20:35

Admin

Admin
Admin
Admin

O sa bodogani la Mihaita? Cred ca n-o sai timp de el ca te asalteaza pretendentii la Andrada.

http://www.universulfamiliei.com

182Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 6 Aug 2009 - 23:07

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Da... si cred ca pretendentii fetei vor zice ca au venit la Mihai, iar d'soarele la Andrada... ca asa facea prietenul lui barbata-meu (actual cumnat...).

183Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 7 Aug 2009 - 0:19

Admin

Admin
Admin
Admin

Ei, uite la asta nu m-am gandit ca de, eu am o sora si sotul un frate, dar tot scenariul e plauzibil.

http://www.universulfamiliei.com

184Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 7 Aug 2009 - 19:26

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Acum am intrat si eu pe topic,aveti toate niste copilasi frumosi,Miru ce repede a crescut Andrada!Si Mihaita ce frumos se face!Sa va traiasca copiii fetelor!

185Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 7 Aug 2009 - 22:17

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumim, Carmen, pupam!
Nici noua nu ne vine sa credem cum a zburat timpul si ce repede a crescut!

186Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 9 Aug 2009 - 14:25

Vizitato

Anonymous
Vizitator

multumim Carmen

187Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 12 Aug 2009 - 22:24

Vizitato

Anonymous
Vizitator

CRISTINICA,e o printesica superba!

ANDRADA si MIHAITA,sunt tare dulci
Pupam toti frumosii de aici

188Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 12 Aug 2009 - 22:26

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumim mult, Marivic, pupam!

189Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Joi 13 Aug 2009 - 19:11

Admin

Admin
Admin
Admin

Carmen, Marivic, multumim.

http://www.universulfamiliei.com

190Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 16 Aug 2009 - 10:40

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Noi am petrecut toata ziua de ieri cu cele mai dragi prietene d'ale noastre: Lala (laurik05) si Teuta. Si pentru ca Teo mai este si Maria, iar ieri a fost Sf. Maria - mami Lala a dat o petrecere foarte frumoasa. Iata si cateva poze

So se pregateste de petrecere si isi spala dintisorii


Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 P1330816


Cele mai bune prietene


Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 P1330828

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 P1330819


Traditionalul "La multi ani"


Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 P1330848


Si gasca celor mari (au mai fost 2 bebelusi mici, dar nu au stat foarte mult)


Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 P1330868


aproape aceiasi gasca - acum un an


Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Picture074

191Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 16 Aug 2009 - 12:16

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Mai ce petrecere frumoasa! Si ce poze frumoase, ce grozav este sa ii vezi crescand de la un an la altul! So e frumoasa si o dulce, eleganta nu mai spun!!!

Pupam si pe mami Laurika si pe sarbatorita dulce si creata, Teo!!!

192Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 16 Aug 2009 - 13:19

Admin

Admin
Admin
Admin

Foarte frumoasa petrecre si pozele...emotionante, mai ales ultimele 2.

http://www.universulfamiliei.com

193Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 16 Aug 2009 - 13:53

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumim mult fetelor !!!

Apropos, So si-a ales singurica rochita cu care a mers la petrecerea Teutei.
Petrecerea a fost o reusita, iar copilasii s-au distrat de minune, nu mai zic de gospodina noastra care a fost o gazda minunatat (ca intotdeauna de altfel)...

Cat despre picii care au crescut atat de frumos... nici nu-mi vine sa cred, zilele astea ma uitam pe niste poze mai vech, k voiam sa fac un colaj, intradevar - foarte emotionanat

194Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 16 Aug 2009 - 17:02

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Foarte frumosae poze si frumosi puiuti!

195Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 16 Aug 2009 - 21:54

Vizitato

Anonymous
Vizitator

multumim mult Carmen, pupiciiiii

196Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 17 Aug 2009 - 10:07

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Frumoasa petrecerea, frumosi copii - toate elementele pentru o zi perfecta care sa te faca sa uiti pentru moment de griji. Ma bucur ca ati petrecut frumos si v-ati distrat.

197Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 17 Aug 2009 - 10:43

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Merci mult de tot moni oarecum asta era si ideea, chair imi zicea Lala, k mai ies, ne mai distram si asa mai uit de problemele de sanatate, plus k astea mici sunt super incantate atunci cand se intalnesc - si nu sub nici o forma nu as priva-o pe Sonia, de placerea de a se distra cu prietena ei cea mai buna, indiferent daca am eu chef de petreceri sau nu

198Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 17 Aug 2009 - 12:53

Vizitato

Anonymous
Vizitator

sters din motive de securitate

199Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 17 Aug 2009 - 15:27

Admin

Admin
Admin
Admin

Carmen, ai un baiat tare frumos. Ai de ce sa fii mandra de el.

http://www.universulfamiliei.com

200Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 17 Aug 2009 - 15:52

Vizitato

Anonymous
Vizitator

cretu carmen a scris:
baiatul meu este cel cu bluza albastra

Adica cel din dreapta sus? Frumos baiat! Carmen, sa te bucuri de el, sa fiti fericiti!

201Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 8 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 17 Aug 2009 - 19:55

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Da,Miru cel din dreapta sus!Miru,Miha multumesc de aprecieri!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 8 din 15]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum