RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cum arata si ce face copilul meu

3 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 14 din 15]

326Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 27 Noi 2009 - 10:21

moni


Moderator local
Moderator local

E o scumpete de fata Andrada si o frumusete. Pozele minunate, felicitari pentru alegere o sa aibe mami o fata importanta in "lumea afacerilor". Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 813408

327Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 27 Noi 2009 - 11:06

Admin

Admin
Admin
Admin

Mai nou, domnisoara mea, de cate ori incerc sa-i fac poze, isi ia niste pozitii de fotomodel. Asa s-a intamplat si dupa petrecerea de la colega ei cand am vrut sa-i fac poze ca era pictata pe fata:

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 IMG_6028

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 IMG_6029

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 IMG_6030

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 IMG_6032

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 IMG_6033

http://www.universulfamiliei.com

328Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 27 Noi 2009 - 19:39

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Foarte frumos fotomodel!Sa-ti traiasca!

329Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 27 Noi 2009 - 20:26

Admin

Admin
Admin
Admin

Multumim Carmen.

http://www.universulfamiliei.com

330Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 27 Noi 2009 - 20:32

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

Vad ca are aptitudini de fotomodel!Bravo!!! Sa-ti traiasca si sa creasca mare si sanatos!!!

331Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Vin 27 Noi 2009 - 20:58

Admin

Admin
Admin
Admin

Eu sincer nu vreau sa se faca fotomodel. .

http://www.universulfamiliei.com

332Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 28 Noi 2009 - 9:02

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

MNiko a scris:Eu sincer nu vreau sa se faca fotomodel. .
Nici macar ca hobby?

333Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 28 Noi 2009 - 13:47

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Moni, multumim, pupam!

Cristinica e o dulce, ce frumos pozeaza!
Si Mihaita a trecut prin faza cu pozatul... acum e in faza in care refuza sa fie fotografiat...

334Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 28 Noi 2009 - 14:38

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Esti foarte frumoasa Cristina! Pupam micul fotomodel

335Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Sam 28 Noi 2009 - 19:38

Vizitato

Anonymous
Vizitator

pupicim dulceeee
o floricica intre floricele

336Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Dum 29 Noi 2009 - 21:26

Admin

Admin
Admin
Admin

georgiana a scris:
MNiko a scris:Eu sincer nu vreau sa se faca fotomodel. .
Nici macar ca hobby?

Nu, nici macar ca hobby. Pt ca hobby-ul de fotomodel nu cred ca e prea sanatos.

Miru a scris:Cristinica e o dulce, ce frumos pozeaza!
Si Mihaita a trecut prin faza cu pozatul... acum e in faza in care refuza sa fie fotografiat...
Multumim Miru. Deci sa inteleg ca ma asteapta o perioada de refuz in a fi fotografiata?

Mire a scris:Esti foarte frumoasa Cristina! Pupam micul fotomodel
Multumim Mire. Cand mai vedem si noi poze cu Denisa?

Sonia's mom a scris:pupicim dulceeee
o floricica intre floricele

Multumim. Floricica ta ce mai face?

http://www.universulfamiliei.com

337Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 30 Noi 2009 - 14:46

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Floricica mea este bine, merge la gradi... si mai nou este tunsulici
o sa revin si eu cu niste poze

338Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 30 Noi 2009 - 15:55

Admin

Admin
Admin
Admin

Sonia tunsulici? Abia asteptam s-o vedem in poze cu noua coafiura.

http://www.universulfamiliei.com

339Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Lun 30 Noi 2009 - 16:33

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Si eu vreau sa o vad cu noua coafura...asteptam

340Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 1 Dec 2009 - 0:04

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Pupam printesa frumoasa, e o dulce. Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 507320

341Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 1 Dec 2009 - 11:23

Admin

Admin
Admin
Admin

Multumim Moni.

http://www.universulfamiliei.com

342Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 1 Dec 2009 - 20:47

Vizitato

Anonymous
Vizitator

nu am facut prea multe in ultimul timp asa k.. pun doar astea 2

tunsuliciul meu


Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 P1340991

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 P1350038

343Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 1 Dec 2009 - 22:10

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

E tare frumoasa Sonia!Sa-ti traiasca! Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 813408

344Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 1 Dec 2009 - 23:24

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Numai copilasi frumosi si dulci, la fel de frumoasa ca intotdeauana e si Sonia.
Venim si noi cu ceva poze mai recente ca am cam lipsit
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Fotografii-0002

345Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 1 Dec 2009 - 23:37

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Sonia, esti o frumoasa tunsa!

Alexandra, o dulceata! Dar nu vad decat o poza!

346Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 1 Dec 2009 - 23:46

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Miru, multumim
Nu am reusit sa le incarc inainte de aceea merge foarte greu si le pun pe rand. Scuzee....
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Fotografii-0065

347Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mar 1 Dec 2009 - 23:53

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Fotografii-0073

348Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Dec 2009 - 0:05

Admin

Admin
Admin
Admin

Sonia, iti sta tare bine asa tunsa.

Alexandra, chiar mi-era dor de fetisoara ta scumpa. Parca esti un ingerash cand dormi.

http://www.universulfamiliei.com

349Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Dec 2009 - 0:43

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Mihaela, draguta ca intotdeauna.
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Fotografii-0033
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Fotografii-0039
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Fotografii-0068
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Fotografii-0015
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Fotografii-0014
Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Fotografii-0041

350Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Dec 2009 - 9:27

georgiana

georgiana
Ucenic
Ucenic

Alexendra este tare dragalasa!!! Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 813408 E frumoasa foc!

351Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 Empty Re: Cum arata si ce face copilul meu Mier 2 Dec 2009 - 9:41

moni

moni
Moderator local
Moderator local

Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 813408 Multumesc mult, Georgiana. Cum arata si ce face copilul meu - Pagina 14 413131

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 14 din 15]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum