RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cat timp acorzi propriei persoane?

3 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Cat timp acorzi propriei persoane? - Pagina 2 Empty Re: Cat timp acorzi propriei persoane? Dum 13 Mai 2012 - 13:47

Adelina


Veteran
Veteran

Iaurtul grecesc este filtrat prin panza sau hartie pentru a fi mai gros si usor picant. Datorita cantitatii mari de proteine te vei simti satul pentru mai mult timp, astfel incat tendinta de a lua mici gustari este redusa.

Iaurtul obtinut din lapte de oaie nu este un aliment extrem de procesat, astfel incat nutrientii naturali nu sunt distrusi, ceea ce ajuta la procesul digestiv si eliminarea toxinelor din organism.

In ciuda faptului ca multi ar putea sa se indoiasca de gustul acestuia, este un adevarat rasfat pentru papilele gustative. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

27Cat timp acorzi propriei persoane? - Pagina 2 Empty Re: Cat timp acorzi propriei persoane? Dum 19 Aug 2012 - 19:44

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Cat despre coafura, mi-am tuns parul intr-un bob scurt cu breton, si l-am vopsit ton acaju

Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum