RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[Schimb] Semn de carte

+5
Camelia
Maria.N
Corina
coca
MNiko
9 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

In jos  Mesaj [Pagina 6 din 6]

126[Schimb] Semn de carte - Pagina 6 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 20 Apr 2016 - 18:22

valih


Cu vechime
Cu vechime

Maria are ghinion! Banuiesc o eroare LA cartare desi cred CA ai trecut si codul postal....

127[Schimb] Semn de carte - Pagina 6 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 20 Apr 2016 - 18:31

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Și eu cred ca ai o adresă eronată. Ar trebui să verifici direct la Maria adresa exacta..
Și nou am terminat de citit cartea de la doamna Vali!
Absolut captivantă!
Eu am citit- o ultima, primul a fost soțul, apiu Mihai..urmează Cătălina

128[Schimb] Semn de carte - Pagina 6 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 20 Apr 2016 - 20:19

Corina

Corina
Admin
Admin

Am verificat la Maria dupa ce am trimis a doua oara. E trecut si codul postal dar nu este nume de strada ceea ce, cred eu, a dus la cobfuzie intre numele localitatii si a unei strazi. Mai ale ca numele judetului coincide cu a orasului capitala de judet.... O sa mai trimit odata si o sa trec str. Principala.
Mare ghinion am avut anul asta la schimburi. Parca as fi incepatoare...

http://www.prima-zi.blogspot.com

129[Schimb] Semn de carte - Pagina 6 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Joi 21 Apr 2016 - 14:19

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Corina, imi pare rau de ghiniolul asta cu acest schimb. Am verificat si eu de mai multe ori si eu ti-am dat adresa exact asa cum am primit-o, am luat cu copy-paste. Ce e ciudat ca asa am procedat si la celalat schimb, cel de martisor si acolo a primit martisorul destul de repede la aceeasi adresa. Sfatul meu e sa nu trimiti inca. Hai s-o asteptam pe Maria, sa isi rezolve probleme care o tin pe drumuri, sa ne mai dea adresa inca o data, eventual sa ti-o dea tie direct si abia apoi sa trimiti iar.

https://mniko.blogspot.com/

130[Schimb] Semn de carte - Pagina 6 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Joi 21 Apr 2016 - 16:22

Corina

Corina
Admin
Admin

Mihaela, am vorbit cu Maria. Cu copy-paste i-am trimis adresa si a confirmat-o. In urma discutiilor cu ea am ajuns la concluzia ca e posibila o confuzie la adresa si ea mi-a zis ca locuieste pe strada principala (am observat ca se foloseste denumirea asta la sate unde nu sunt denumite strazile si ulitele). O sa astept sa intre ea pe forum din nou (cand revine de la analize), sa retrimit ca sa pot urmari coletul.

http://www.prima-zi.blogspot.com

131[Schimb] Semn de carte - Pagina 6 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Joi 21 Apr 2016 - 16:29

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Am inteles Corina. Chiar nu inteleg de ce s-a tot produs incrcatura asta cu coletul tau. Sper ca a treia oara sa fie cu succes.

https://mniko.blogspot.com/

132[Schimb] Semn de carte - Pagina 6 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Joi 21 Apr 2016 - 19:33

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Succes! Să fie cu noroc!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 6 din 6]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum