RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[Schimb] Semn de carte

+5
Camelia
Maria.N
Corina
coca
MNiko
9 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 6]

26[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mar 8 Mar 2016 - 20:59

Maria.N


Ucenic
Ucenic

Bravo, Adelina! Imi place ce ai pregatit!

27[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mar 8 Mar 2016 - 22:35

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Frumos foc,Adelina.Felicitari.

28[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 9 Mar 2016 - 9:05

Corina

Corina
Admin
Admin

Frumoase, Adelina! Felicitari!

http://www.prima-zi.blogspot.com

29[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 9 Mar 2016 - 9:22

coca

coca
Activ
Activ

Foarte frumos semnul de carte, Adelina! Iti spun sincer ca mie mi-a luat ochii. Felicitari!

Eu sunt in stadiul de finalizat ales cartea :)
Sper sa-i mearga la suflet si partenerei mele asa cum i-a mers Cristianei ieri cand i-am spus despre ce carte este vorba si ca o sa-i iau si ei una. Va redau intocmai reactia ei din mesaj "Nu creeeeed. Stii ca era fix urmatoarea carte pe care voiam sa o citesc?" Faptul acesta m-a convins inca o data ca sunt pe aceeasi lungime de unda cu ea :) iar daca o sa fiu pe aceeasi lungime de unda si cu partenera, nu pot decat sa fiu cea mai fericita.
Asadar, primul pas este facut. Urmeaza... urmatorul :)

30[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 9 Mar 2016 - 19:43

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Multumesc mult,fetelor!
Sper sa ii placa partenerei mele..tot ce am pregatit, e pregatit cu drag, semnul de carte, husa, cartea..
Coca, ma faci curioasa cu cartea....vom vedea cine e partenera ta,dar sunt sigura ca ii va placea!

31[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Joi 10 Mar 2016 - 17:53

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Bună!
Va anunț ca deja am trimis pachetul... Așa ca..să vedem al cui e ?

32[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Joi 10 Mar 2016 - 19:56

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Ce hărnicuta ești Adelina, felicitari. Eu lucrez de zor la semnul de carte.

33[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Joi 10 Mar 2016 - 21:05

Maria.N

Maria.N
Ucenic
Ucenic

Felicitari, Adelina..... eu inca mai caut o carte pentru partenera mea..

34[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Vin 11 Mar 2016 - 18:58

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Eu am terminat dsr fiind plecats duminica podtez si luni trimit

35[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Vin 11 Mar 2016 - 22:00

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Mai am de ales cartea pentru partenera mea di sunt gata și eu.

36[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Vin 11 Mar 2016 - 22:07

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Luni sau marti va ajunge pachetelul meu la partenera mea,fiindca eu joi dupa amiaa am pus, si trecuse ora de ridicat /trimis pachetele
Va fac galerie!

37[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Vin 11 Mar 2016 - 22:29

Corina

Corina
Admin
Admin

am ales si eu cartea dar trebuie sa caut o idee pentru semnul de carte.. cel initial a picat din pacate...

http://www.prima-zi.blogspot.com

38[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Sam 12 Mar 2016 - 11:02

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Corina, nu stiu de ce consideri ca a picat semnul de carte facut initial. In cerintele schimbului, pt semnul de carte singura "obligatie" era sa fie handmade. Chestia cu culoarea preferata a partenerei era doar pt accesoriul pe care il adaugati, daca doriti, in colet.
Mi se para ca si Adelina a zis ceva ca a schimbat semnul de carte din cauza asta?
Eu m-am hotarat la carte si sper ca partenera sa nu o aiba deja. Semnul de carte, abia luni il voi face.

https://mniko.blogspot.com/

39[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Sam 12 Mar 2016 - 11:07

Corina

Corina
Admin
Admin

Culoarea o nimeriesem... modelul se pare ca nu...

http://www.prima-zi.blogspot.com

40[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Sam 12 Mar 2016 - 11:15

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Da,și eu am schimbat culoarea,fiindcă am văzut ca nu îi plăcea placea partenerei,ori considerăm ca atunci când îl folosește, să îi fie drag..
Eu nu am culori antipatice,așa ca rog partenera mea de schimb să nu se streseze din acest motiv

41[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Sam 12 Mar 2016 - 11:39

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Am inteles Corina. Adelina, ai si tu dreptate, incercam sa facem sa fie cat mai pe placul partenerei. Ma refeream la o situatie de genul ca nu-i chiar culoarea preferata a partenerei, dar nici nu face parte din cele detestate de ea.

https://mniko.blogspot.com/

42[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Sam 12 Mar 2016 - 13:03

coca

coca
Activ
Activ

Bravo voua, sunteti inaintate.
Eu mi-am facut idee de cum sa fie semnul de carte iar cartea trebuia sa-mi parvina azi. Dar... Stefan a uitat-o la Cristiana, la camin. A tinut-o ea in mana pana a "admirat" el camera in care sta (nu o vazuse pana acum) si in mana ei a ramas pana a plecat. Doi aiuriti, sa-i pupe mama :). Sa vad cum mi-o trimite pt ca nu vine nici saptamana viitoare... Gasesc eu o solutie.
Problema mea este obiectul handmade, nu am idee ce sa fac...

Va pup si spor la lucru!

43[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Sam 12 Mar 2016 - 13:48

MNiko

MNiko
Admin
Admin

Lista participanti:

1.Coca
2.MNiko
3.Corina
4.MariaN
5.Valih
6.Adelina - afisat -trimis
7.Luminita Predoi

https://mniko.blogspot.com/

44[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mar 15 Mar 2016 - 22:24

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Buna seara . Gata sunt si eu.Semn de carte cusut, cartea si o husa de telefon.[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 12512471_985289531559065_204636069064823196_n

45[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 16 Mar 2016 - 8:04

Corina

Corina
Admin
Admin

ce fain e semnul cusut, Luminita! In punct romanesc...
Si husa !

http://www.prima-zi.blogspot.com

46[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 16 Mar 2016 - 8:09

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Frumos! Mi.ar place sa.L am!

47[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 16 Mar 2016 - 19:25

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Buna seara. Adelina multumesc din suflet toate lucrusoarele trimise.Multumesc si pentru frumoasele cuvinte adresate.[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 1044212_985872754834076_1665897033299555827_n

48[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 16 Mar 2016 - 21:22

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Luminita!
Ma bucur nespus ca au ajuns cu bine!
Sa le folosesti sanatoasa!Le-am trimis cu tot dragul!

49[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 16 Mar 2016 - 21:40

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Multumesc Adelina !!

50[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Joi 17 Mar 2016 - 7:55

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Ce frumos semn de carte ai facut Corina.Felicitari.

51[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Dum 20 Mar 2016 - 14:39

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Am facut poza cu semnul de carte. Sper si cartea sa-i placa "romanticei" mele partenere. Culoarea....sper sa-i placa si ei!
[Schimb] Semn de carte - Pagina 2 IMG_2822_zpspqmjpyt4

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 6]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum