RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[Schimb] Semn de carte

+5
Camelia
Maria.N
Corina
coca
MNiko
9 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 6]

76[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mar 22 Mar 2016 - 18:53

valih


Cu vechime
Cu vechime

Coca e super! Ai muncit ceva.....dar a iesit ceva original!

77[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mar 22 Mar 2016 - 19:44

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Superb semnul de carte!
A meritat așteptarea!
Și cerceii.de numa' numa'...cartea nu am citit- o...deci nu stiu ce sa zic

78[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mar 22 Mar 2016 - 20:26

coca

coca
Activ
Activ

Mulțumesc. Doar cu poza am trecut testul. Adică a vazut-o Cristiana și vrea si ea un semn la fel. Când l-o vedea vineri si aevea... Sa-i văd reacția. De ea mi-e cel mai tema când fac câte ceva

79[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 23 Mar 2016 - 6:51

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

F frumoase lucruri facii Irina! Bravo!

80[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 23 Mar 2016 - 10:38

Corina

Corina
Admin
Admin

Super semnul de carte, Coca! Si cartea... Si cerceii... Felicitari tie si partenerei tale, sa se bucure de ele!
Cred ca despre coletul Mihaelei nu am scris nimic, pentru ca am ramas cu ochii la semnul de carte :) Foarte frumos si "romantic"! Si la carte:) Cred ca va fi devorata cum ajunge iar semnul va fi destul de folosit :)

http://www.prima-zi.blogspot.com

81[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 23 Mar 2016 - 17:16

coca

coca
Activ
Activ

Pam, pam! :)
Iata ce am primit eu.
[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 IMG_20160323_170445

Recunosc, cartea nu am citit-o dar gata, e pe lista :), abia astept. Semnul cu siguranta va da filele repede spre final si va sari intre alte file in alta carte. Husa de telefon pica tare bine - nu aveam :))) si se potriveste perfect.
Saru'mana, Luminita! Mi-ai inseninat ziua asta ploioasa si rece cu asa cadou frumos.

Este al doilea semn cusut pe care il am. Asadar, se cere o colectie. Primul este de la Adelina. Bineinteles ca a fost furat de cum l-am primit dar nu conteaza, tot in colectie va fi :).

Eu, recunosc, am cusut acum pentru prima data un semn de carte. Am mai avut incercari de a coase pe iie (pe care a terminat-o mama din lipsa de timp) si am mai cusut stergare cand eram mica. A fost o provocare.

Multumesc inca o data Luminita, multumesc Mihaela pentru acest schimb.

82[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 23 Mar 2016 - 19:38

luminita.predoi

luminita.predoi
Activ
Activ

Coca draga mă bucur tare mult ca -ți plac.Sa le folosești cu drag. Mulțumim Mihaela .

83[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 23 Mar 2016 - 19:52

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Bravo coca! Nici Eu nu am citit cartea....Uitati ce frumos iese acest svhimb.

84[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mier 23 Mar 2016 - 20:38

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Să le folosești sănătoasă, Coca!
Foarte frumoase!

85[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Joi 24 Mar 2016 - 20:26

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Să mă laud si eu!
Mulțumesc încă odată și aici,doamnei Vali!
Sărut mâna!
Am fost la pista împreună cu soțul,el m- a așteptat afară
Noibsuntem colegi de muncă,așa ca plecam și venim împreună
Am desfăcut pachetul acasă...
,,Uite și un semn de carte foarte frumos! " a zis soțul
Știți că deja el citește cartea?


[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 12748045_867429963379737_1783300428855307272_o

86[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Vin 25 Mar 2016 - 10:38

coca

coca
Activ
Activ

Spor la citit, Adelina iar semnul sa-ti fie de folos!

87[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Vin 25 Mar 2016 - 18:25

Camelia

Camelia
Moderator global
Moderator global

Felicitari doamnelor,ati realizat lucrari una mai frumoasa ca alta.

88[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Vin 25 Mar 2016 - 21:04

coca

coca
Activ
Activ

Mulțumim, Camelia.
Eu am ghinion. A venit Cristiana cu cartea și rasfoind-o am dat de un pasaj pe care am vrut să-l citesc până la capăt. Numai că nu i-am găsit capătul. Ii zis Cristianei și ne gândim că nu au aranjat foile cum trebuie. Căutând să vedem care și cate nu sunt în regulă, constatăm că sunt toate puse inves. Adică începe cu ultima și se termină cu prima filă. Nu mi-a venit să cred ochilor...
Am sunat la telefon dar nu a răspuns nimeni. Mâine incerc din nou. Eu nu am mai pățit așa ceva. Cartea Cristianei este în regulă, citește din ea... Mă oftic de mor
Nu i-am dat prin cap să le răsfoiască pe amândouă...a luat un și a citit-o ...logic...de ce sa o răsfoiești pe a doua daca e la fel? Of...

89[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Sam 26 Mar 2016 - 20:57

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Hello.....desi voi fi plecata o sa ia sotul pachetul.....deci voi afisa LA intoarcere de la Bucuresti!

90[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Dum 27 Mar 2016 - 16:42

dariana

dariana
Activ
Activ

Foarte frumoase , imi place tot ce ati realizat !
Vali mi-ai dat idee cu modul in care ai lucrat semnul Bravo fetelor !

91[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Dum 27 Mar 2016 - 19:09

coca

coca
Activ
Activ

De data asta vin cu o veste bună. Am cumpărat cartea. Iar :). Ce bine-mi pare că am avut cum să rezolv. Am ajuns la Ploiești azi și bine ca mi-a dat prin cap că o pot lua. Pe cea greșită o s-o schimbe Cristoana și o s-o ofere unei colege de camera. Sunt bucuroasă de nici nu va imaginați. Mâine expediez.

92[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Dum 27 Mar 2016 - 20:11

Maria.N

Maria.N
Ucenic
Ucenic

Am trimis coletul, luni sau marti ar trebui sa ajunga la..

93[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mar 29 Mar 2016 - 14:26

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Maria coletul a ajums LA mine! Multumesc. Voi vedea si posta cind ajung acasa.

94[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mar 29 Mar 2016 - 14:41

Maria.N

Maria.N
Ucenic
Ucenic

D-na Vali, ma bucur sa aud ca a ajuns coletul.

95[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mar 29 Mar 2016 - 15:02

Corina

Corina
Admin
Admin

eu am trimis coletul de 2 saptamani si tot astept sa vad ca a ajuns...
deja sunt facuta ganduri, sa se fi ratacit avizul?

http://www.prima-zi.blogspot.com

96[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mar 29 Mar 2016 - 16:07

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

Corina Eu zic sa dai PM...sa nu se intoarca......

97[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Mar 29 Mar 2016 - 17:37

Corina

Corina
Admin
Admin

Vali, am folosit culoarea preferata a partenerei de schimb si ma asteptam sa se prinda....
Si daca s-a prins ... poate verifica la posta daca a ajuns....
Am mai patit-o si cu martisorul anul asta si tare nu as vrea sa o patesc si cu cartea....

http://www.prima-zi.blogspot.com

98[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Joi 31 Mar 2016 - 21:20

Adelina

Adelina
Veteran
Veteran

Încă nimic,fetelor?
Sunt curioasă care ce ați primit...

99[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Vin 1 Apr 2016 - 9:25

Maria.N

Maria.N
Ucenic
Ucenic

La mine ...nimic. Am tot intrebat la posta si nimic.

100[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Vin 1 Apr 2016 - 16:03

Corina

Corina
Admin
Admin

Am sunat la posta sa urmareasca coletul... Sper sa am un raspuns pe luni....

http://www.prima-zi.blogspot.com

101[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 Empty Re: [Schimb] Semn de carte Dum 3 Apr 2016 - 14:52

valih

valih
Cu vechime
Cu vechime

[Schimb] Semn de carte - Pagina 4 IMG_2826_zps1sd0hfhj

Multumesc Maria pt TOT! O incinare!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 6]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum