RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RE-CREATIV
Bine ati venit.

Re - Creativ este un portal de discutii dedicat tuturor celor pasionati de bricolaj, craft, decupaj, modelaj, tricotaj, croset, bijuterii si tot ce inseamna lucru facut de mana ( handmade).
Va invitam sa va alaturati familiei noastre pentru a vedea ceea ce lucram si pentru a ne impartasi din experienta si pasiunile dvs.

Cu drag, Echipa Re-Creativ.
RE-CREATIV
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Idei creative pentru produse handmade


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Harnicuta de mine, sau ce a mai bucatarit Sonia's mom ;)

2 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Vizitato

Anonymous
Vizitator

M-am gandit sa pun aici cateva din retetele noastre preferate (de fapt am luat ideea de la o alta mamica)...
Spun din start, k retete nu sunt inventate de mine, ci luate din carti de bucate, reviste de specialitate, de pe bloguri gastronimice sau de pe site-ul culinar.ro si bineinteles mai sunt si retete "mostenite" din familie



Coltunasii lenesi

Harnicuta de mine, sau ce a mai bucatarit Sonia's mom ;) Lenivciki-1

Vizitato

Anonymous
Vizitator



Ultima editare efectuata de catre Sonia's mom in Vin 8 Mai 2009 - 10:24, editata de 1 ori

Vizitato

Anonymous
Vizitator



Ultima editare efectuata de catre Sonia's mom in Vin 8 Mai 2009 - 11:43, editata de 1 ori

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Ce se poate face dintr-un pachet de foietaj
P.S. au fost 4 placinte si triplu (fata de cat e in farfurie) de mini ochelari

Ochelari dulci

Placinta cu branza si marar


Harnicuta de mine, sau ce a mai bucatarit Sonia's mom ;) P1300420



Ultima editare efectuata de catre Sonia's mom in Vin 8 Mai 2009 - 11:43, editata de 2 ori

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Harnicuta foc! Asa o sa imi fie mai usor sa te urmaresc.
Alegi niste retete... mmmm, numai bune de savurat!

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Multumesc mult mult mult
Adevarul e k, de ceva timp am prins "microbul bucatarelii" mai ales k deja ma saturasem de aceleasi feluri de mancare

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Da, conteaza sa existe varietate in meniu. Sper sa nu te deranjeze comentariile din jurnalul tau (in caz ca vrei sa ai aici numai fotografiile cu rezultatul final).

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Doamne fereste, pai cum sa ma deranjeze
Altfel le tineam doar pentru mine, nu? Chiar astept comentarii, poate si niste idei, oricum mai am foarte multe de invatat, asa k - sunt foarte receptiva la tot ceea ce tine de sfaturi in bucatareala

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Mami de Sonia, salivez, iar eu sunt la dieta... Toate arata minunat, felicitari!

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Aoleu, nu stiam...
Eu am incheiat razboiul cu kg-ramele, se pare k ele laolata cu poftele mele - au castigat

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Lasa, mami, fa-ti poftele, ca dietele nu se pot tine decat cand ai starea de spirit potrivita, altfel mai bine nu te stesezi!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum